CONAN DÍVČÍ PLAMEN
narozen: 5. září 1992
VD, 2. třída chovnosti doživotně, 5CX1/P, 0/0
Zkoušky: ZVV3, IPO3, SchH3, OP1
Mistr republiky ČKNO 2001
8x účastník mistrovství republiky - vicemistr ČR
2x účastník mistrovství světa WUSV - 8. místo (S 95, P 96, O 96 - výborně)
2x účastník mistrovství světa FCI

Conanova Síň slávy >>>
ÚM ČR
Fago Nemo
VD, 0/0, ZM, ZVV3, IPO3, ZPO, ZPS
Cir z Vrtovské doliny
ZVV3, IPO3, ZSP, ZPO
Drago z Humňan
ZVV3, ZPS, ZPO
Agina Vefra
ZVV3
Blackie Kostar
ZVV3, IPO3, SPS
Erko z Městského polesí
ZVV2
Tula z Marušky
ZVV1
Elis Go-Ha
dobrá, 0/0, ZM,ZVV3, IPO3
Astor v. Waldidyll
ZM, ZVV2, IPO3, ÚME
Xanto v.d.Gundorger Höhe
SchH3, FH2, PSH3
Kitti v. Colbitzer Bahnhof
FH2
Asta Falkos
ZM, ZVV1
Areck v. Eller Schloss
ZVV2
Bria z Alhradu
ZM, ZVV1
Conan v časopise Německý ovčák č. 9/2001

Titulní strana časopisu

Napsali o Conanovi ... (Německý ovčák č. 9/2001):

Conan je vynikajícím pracovním psem, potomkem výborné pracovní linie.

Jeho otec Fago Nemo vynikal výraznou sebevědomou a bojovnou povahou. Měl složeny všechny zkoušky z výkonu, včetně speciální obranářské a stopařské a byl úspěšným účastníkem Přeborů ČSR. Jeho otcem byl mistr ve výkonu Cir z Vrtovské doliny, který úspěšně reprezentoval tehdejší ČSSR na Mistrovství Evropy. Cir se výborně uplatnil v pracovním chovu. Dnes jej nacházíme v rodokmenech většiny našich kvalitních pracovních psů. Cir je po Dragovi z Humňan, který byl 5x účastníkem Mistrovství ČSSR, jehož otcem je dnes již legendární Dar z Pržma, vícenásobný účastník Mistrovství ČSSR a Mistrovství Evropy. Matkou Faga je pracovně i exterierově výborná Blackie Kostar, sestra známých Bolka a Buga Kostar.

Conanova matka Elis Go-Ha, byla velmi dobrou pracovní fenou, což dokazují složené zkoušky z výkonu ZVV3 a IPO3. Elis je dcerou úspěšného reprezentanta na Mistrovství Evropy FCI roku 1986 v Hradci Králové Astora vom Waldidyll, který z otcovy i matčiny strany vede krev velmi kvalitních předků pocházejících z DDR, např. Inga v. Rudingen, Pushkasse vom Haus Himpel, Condora vom Marderpfahl a Exe vom Riedstern, na kterého je prochován, a dalších neméně dobrých předků.

Conan ve svých devíti letech je ve výborné tělesné i pracovní kondici. Vyniká temperamentem, sebevědomou povahou a naprosto pevnými nervy. Je klasickým všestranným psem s výbornou zatižitelností v práci. Jeho přednostmi jsou zájem o pachové práce, ochota spolupracovat s psovodem při poslušnosti a razance s plnými a silnými zákusy v obraně.