aktualizace 31.12.2009

Přidali jsme stránku našeho nového pejska Juana Carlose Bakarat.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Děkujeme kamarádce Angelice za zaslání krásných fotek malého Mikušky - Experta Toute Nové Kasio. Je sladký .....

 

aktualizace 28.12.2009

29.11.2009 se konala Národní výstava v ruském Kaliningradu, odkud nám přišly skvělé zprávy. Tuto výstavu posuzoval pan I. L. Švec z Ruska a naši jorci upěli opravdu skvěle ...

Xtra Beauty Nové Kasio - JCAC, Best Junior.
Xcell Priority Nové Kasio - CAC ze třídy otevřené.
ICH. Prima Donna Nové Kasio - CAC, NV, BOS - tím získala Šampionát RUSKA !!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

5.12.2009 jsme vystavovali na Národní výstavě v Nové Rudě v Polsku. Tuto výstavu jsem trávila ve společnosti Angeliky a Sergeje - mých skvělých přátel z Ruska a s kamarádkou Lenkou Vrtalovou a Hynkem. Celkem jsme vystavovali 6 jedinců, posuzoval pan Leoš Jančík, který naše jorky ocenil takto:

Poprvé s námi cestoval náš nový mladý psík jménem JUAN CARLOS BAKARAT, který si vybojoval VN1, BEST PUPPY
Xcell Priority Nové Kasio - tř. mladých - JCAC, Best Junior, BOB!!!!
JCH. Dolce Amore Du Gue de L'Adour - mezitřída psů - CAC
Xtra Beauty Nové Kasio - tř. mladých fen - V2 ze 13 fen
Ch. Pepsi Colla Nové Kasio - tř. otevřená - V2
ICH. Prima Donna Nové Kasio - tř. šampionů - V1, CAC.

Juan Carlos Bakarat
Dolce Amore Du Gue
de L'Adour
ICH. Prima Donna Nové Kasio
ICH. Prima Donna Nové Kasio
BOB a BOS
Xcell Priority Nové Kasio
 
 
Xtra Beauty Nové Kasio
 
Pepsi Colla Nové Kasio

Večer jsme opět obdrželi skvělou zprávu z ruského Jekatěrinburku, kde vyhrál náš Ch. Vivaldi Royal Nové Kasio a získal CW, CAC, BOB!!! Gratulace posíláme paní Natálii i Vivaldimu.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

12. - 13.12.2009 - tímto víkendem jsme zakončili letošní výstavní sezónu a máme opět nového šampióna dospělých v 16 měsících !!! V sobotu se konaly dvě výstavy v bulharské Sofii odkud si náš JCH. Dolce Amore Du Gue de L'Adour přivezl ocenění CAC, R. CACIB = Nový ŠAMPION BULHARSKA!!! V neděli v Beogradu v Srbsku získal ocenění R. CAC. Máme obrovskou radost, že tento mladý psík se již může pyšnit junioršampionátem a šampiónem dospělých.

Budeme doufat, že se našim odchovancům a svěřencům v příštím roce 2010 povede alespoň tak, jako letos, držte nám pěstičky.

 

aktualizace 30.11.2009

21.-22.11.2009 Další úspěšný víkend pro dvě dcerky naší krásné LA PERLY BAKARAT!!! V těchto dnech se konaly dvě mezinárodní výstavy ve městě Minsk v Bělorusku, kde naší chovatelskou stanici skvěle prezentovaly dvě dcerky naší La Perly, která se určitě spolu se mnou těší z jejich vynikajících výsledků.

V sobotu posuzovala polská rozhodčí paní Malgorzata Supronowicz, od které naše ICH. Prima Donna Nové Kasio získala ocenění CAC, R. CACIB.

V neděli posuzovala rozhodčí z Ruska paní Ljudmila Krakovska. Vítězství ve třídě mladých si odnesla Xtra Beauty Nové Kasio a v porovnání získala ještě titul Best Junior!!! Ve třídě šampionů opět zvítězila naše ICH. Prima Donna Nové Kasio, tedy titul CAC a v porovnání ještě titul R. CACIB = Nový ŠAMPION BĚLORUSKA!!!!!!

Mé velké gratulace a poděkování patří opět kamarádce Angelice, která tak skvěle prezentuje naše krásné holky, protože bez její obětavé práce by naše holky nevypadaly tak krásně, jako na těchto fotografiích ……. posuďte sami!!!!

ICH. Prima Donna Nové Kasio ICH. Prima Donna Nové Kasio ICH. Prima Donna Nové Kasio ICH. Prima Donna Nové Kasio
ICH. Prima Donna Nové Kasio ICH. Prima Donna Nové Kasio
ICH. Prima Donna Nové Kasio

Xtra Beauty Nové Kasio

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Velké gratulace posíláme do Ruska paní Natálii a našemu Vivaldimu Royal Nové Kasio, který získal na MVP v Jekatěrinburku 14.11.2009 tituly CW, CAC, R. CACIB (rozh. Otakar Vondrouš - CZ).

Další jeho úspěšnou výstavou byla 21.11.2009 MVP v Saratově, kde získal CW, CAC, CACIB, BOS !!! (rozh. Elena Arafonova - UKR). Tím dělí našeho Vivaldiho od titulu Interšampion už jen poslední titul CACIB, máme obrovskou radost !!! Moc děkujeme a těšíme se na další radostné zprávy.

 

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Děkujeme za zaslání nádherných foteček našich odchovanců a posíláme srdečné pozdravy do jejich nových domovů !!!

Emotion Poupéé Nové Kasio
maj. Marcela Zárubová,
ch. s. Cambridgeshire
Elegante Mignon Nové Kasio
maj. Joeddia Grooms,
ch. s. Excalibur, North Carolina, USA

 

aktualizace 25.11.2009

Nový Junioršampion Dolce Amore du Gue De L'Adour, který v současné době působí v naší chovatelské stanici .....více v sekci Naši psi.

 

aktualizace 22.11.2009

Máme za sebou dva velmi úspěšné víkendy a tak se musíme pochlubit dalšími skvělými výsledky ...

31.10. a 1.11.2009 jsme si udělaly takovou dalekou dámskou jízdu do bulharského Plovdivu, kde se konaly dvě výstavy. Cestu jsem absolvovala s paní Alenou Bystrianskou a kamarádkou Lenkou Vrtalovou a musím podotknout, že i přes 16ti hodinovou jízdu jsme si víkend užily a stálo to za to. No posuďte sami. Celkem jsme vystavovaly 5 jedinců. Alena vystavovala tři fenky a já dva mé psí kluky.

První den na Národní výstavě posuzoval pan Piotr Król z Polska a ocenil naše jorky následovně:
Dolce Amore Du Gue de L'Adour - Junior CAC, Best Junior, II. BIS JUNIOR!!!
Avanti Bakarat - CAC, Národní vítěz, BOS.

Druhý den se konala Mezinárodní výstava, kterou posuzoval Georgi Eftimov z Bulharska a ocenění bylo opravdu potěšující ...
Dolce Amore Du Gue de L' Adour - Junior CAC, Best Junior - Junior šampion Bulharska !!!
Avanti Bakarat - CAC, CACIB, BOB, BOG a 5. BIS - ŠAMPION Bulharska !!!

Měla jsem opravdu obrovskou radost ze získaných šampionátů a z prvního CACIBa pro Avantiho, kterému je teprve 15 měsíců !!! A zde je pár foteček za které vděčíme kamarádce Lence.

Dolce Amore Du Gue de L'Adour
Avanti Bakarat

7.-8.11.2009 Další víkend jsem trávila s mými novými šampiony a mým šestiletým synem Aleškem v Praze, kde jsem úspěšně zbonitovala CH. Avantiho Bakarat a JCH. Dolce Amore Du Gue de L'Adour. Zbytek času jsme strávili u mé kamarádky Lenky Vrtalové, kde jsme přespali. V dopoledních hodinách za námi dorazila kamarádka Marcela Zárubová a protože se právě tento víkend konala MVP v Praze, tak jsme se rozjely s Marcelou na kukačku a hlavně na nákupy. Alešek trávil zatím svůj čas s Lenkou při vaření sobotního obědu. Leni a Marcelo moc děkuji za milou společnost a skvělý víkend!!!!

No a aby toho všeho nebylo málo, tak v neděli k nám dorazila skvělá zpráva z města Tartu v Estonsku, kde se konala Mezinárodní výstava a kde naše CH. Prima Donna Nové Kasio získala ocenění CAC, CACIB, BOB a II. BOG!!!!!! A tím splnila podmínky pro udělení titulu Interšampion a Šampion Estonska. Posuzovala rozhodčí z Norska paní Anne Tove Strande. Sama jsem nevěděla, jak je těžké získat šampionát Estonska, kde o titul CAC soutěží jedinci ocenění známkou V1 z mezitřídy, otevřené a šampionů. Moc za všechno děkuji Angelice, která je pro mne nejen skvělou handlerkou ale i dobrou kamarádkou!!!
CH. Prima Donna Nové Kasio CH. Prima Donna Nové Kasio CH. Prima Donna Nové Kasio CH. Prima Donna Nové Kasio
CH. Prima Donna Nové Kasio CH. Prima Donna Nové Kasio

aktualizace 1.11.2009

Obdrželi jsme nové fotografie našeho Vivaldiho Royala Nové Kasio, který se již pyšní tituly Ch. RUS, RKF, PKF, JCh. RUS. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších výstavních úspěchů.

 

aktualizace 25.10.2009

18.10.2009 Národní výstava Siauliai - Litva. Posuzovala paní Eva Sirko z Maďarska.

Netrpělivě jsem očekávala zprávy od mé kamarádky a skvělé handlerky Angeliky o tom, jak si naši hafani vedli na výstavě. V odpoledních hodinách mi zazvonil telefon a já se dozvěděla fantastické zprávy. Z konkurence 51 jorkšírských teriérů si naše Ch. Prima Donna Nové Kasio odnesla ocenění V1, CAC, Vítěz tř. šampionů, BOB a II. BOG!!!!!!
Ch. Prima Donna Nové Kasio Ch. Prima Donna Nové Kasio

A náš "Emílek" Xcell Priority Nové Kasio - V1, JCAC a Best Junior!!!

Sestra Emílka - Xtra Beauty Nové Kasio z konkurence 17ti fen ve třídě mladých získala ocenění V2.

CH. Vivaldi Royal Nové KasioMoc a moc gratulujeme Angelice a přejeme mnoho dalších úspěchů !!! A aby toho nebylo málo, tak k nám v pozdních večerních hodinách dorazila ještě další skvělá zpráva z Ruska, od Natálie Zakchwatochiny majitelky krásného CH. Vivaldiho Royal Nové Kasio, který na MVP v Tjumeni získal ocenění CAC, CACIB, BOB a III. BOG!!!!! Moc gratulujeme!!!

Máme obrovskou radost, že se tak skvěle vede našim odchovancům !!!

 

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

8. - 11.10.2009 se konala Světová výstava psů Bratislava - Slovensko.

Na tuto výstavu mě doprovázel můj manžel a celou výstavu jsme trávili v přítomnosti mých nepostradatelných přátel: s Marcelou Zárubovou, jejím přítelem Martinem a s Angelikou a Sergejem Gorbachewskych z Ruska.

Třídu mladých posuzoval pan Chan Weng Woh z Malajsie a třídy fen paní Fon-Zidar Željka ze Slovinska. Celkem bylo přihlášeno 259 jorkšírských teriérů.

Společně jsme vystavovali čtyři jedince. Jako první nastupovali do třídy mladých psů náš JCH. Avanti Bakarat a Xcell Priority Nové Kasio. Já jsem vystavovala Avantiho a Angelika našeho Emílka, konkurence byla obrovská 35 jedinců. Avanti i Emílek byli vybráni do užšího výběru osmi nejlepších jedinců a pak se chodilo o pořadí. Náš Xcell Priority Nové Kasio si odnesl ocenění Výborný 3 a Avanti získal ocenění Výborný. Jsme rádi, že se naši kluci v takové konkurenci neztratili!!!

Ve vedlejším kruhu jsme vystavovali naše holky CH. Pepsi Collu a CH. Prima Donnu Nové Kasio. Obě si z velké konkurence odnesly známku Výborná a jsme rádi, protože paní rozhodčí opravdu velmi dobrými nešetřila!

Po výstavě jsme se odebrali na hotel, kde jsme s našimi přáteli strávili příjemný večer. V ranních hodinách jsme se rozloučili s Angelikou, Sergejem a také s Prima Donnou a Emílkem (Xcell Priority Nové Kasio), kteří již příští týden vyráží společně na výstavu do vzdálené Litvy. Doufáme, že se budou na výstavách líbit !!! Držíme pěsti ...

 

aktualizace 22.10.2009

27.9.2009 se konala Klubová výstava ČMKCHYT, které jsme se bohužel nemohli zúčastnit. Ale naší chovatelskou stanici úspěšně prezentovali tito jedinci:

Zorrico Nové Kasio - třída puppy - VN2 (maj: Romana Prchalová)
Zay Day Nové Kasio - třída puppy - VN4 (maj: Lenka Vrtalová)
bratři Zorrico a Zay Day Nové Kasio

Xcell Priority Nové Kasio - třída mladých - V2 z 11 psů (maj: Marcela Zárubová)
Xcell Priority Nové Kasio Xcell Priority Nové Kasio

Ch. Pepsi Colla Nové Kasio - třída otevřená - V3 (maj: Marcela Zárubová)
Ch. Pepsi Colla Nové Kasio Ch. Pepsi Colla Nové Kasio Ch. Pepsi Colla Nové Kasio

Všem majitelkám vystavovaných jedinců moc gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci a zaslání krásných fotografií. Máme radost ze skvělé bonitace našeho "Emílka" Xcell Priority Nové Kasio, který se zařadil mezi chovné jedince s bonitací na samé 0!!!
Xcell Priority Nové Kasio Xcell Priority Nové Kasio Xcell Priority Nové Kasio

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

V neděli 20.9.2009 jsem se v doprovodu své mamky rozjela na Národní výstavu do Polska, která se konala v Zielonej Góře. Po čtyřhodinové jízdě jsme dorazily na výstaviště, kde nás čekala kamarádka Lenka Vrtalová s přítelem Hynkem. Po postavení jejich nového stanu jsme s nimi strávily celou výstavu, kterou jsme si všichni moc užili.

Přihlášeno bylo 32 jorkšírských teriérů a posuzovala polská rozhodčí paní Barbara Brandys.

Poprvé se mnou na výstavu cestoval nový zapůjčený psík Dolce Amore du Gue de L'Adour, který je u nás necelých čtrnáct dní. Dolce nastupoval do třídy mladých mezi konkurenci 8mi jedinců a paní rozhodčí mu udělila známku Výborná 2. O vlásek nám uteklo vítězství, ale tento psík s úžasnou povahou a překrásným exteriérem, má jistě celou budoucnost před sebou a určitě ho s námi potkáte i na dalších výstavách, kam s námi vyrazí. Je mi ctí vystavovat tak krásného psa, jakým je Dolce Amore, moc za to děkuji paní Anně Zwolinské a její dceři, které nám psíka zapůjčily. Fotografie tohoto krasavce dodáme v nejbližších dnech.

Do třídy šampionů psů nastupoval náš Ch. Domingo Bakarat, kterého vystavovala Lenka. Vedli si spolu výborně a získali ocenění V1, CWC. Ve třídě mladých fen vystavovala Lenka svou Elinku (Episoda Bohemia Platina), která si ze šesti konkurentek odnesla krásné hodnocení - Výborná 2. Leni moc gratulujeme a držíme pěstičky do dalších výstav!

No a to nejlepší jako vždy až nakonec ... Do třídy šampionů nastupovala naše Ch. Prima Donna Nové Kasio, která tuto třídu vyhrála a získala V1, CWC a v porovnání ještě NDSwR a BOB!!! Do odpoledních soutěží zbývalo ještě dost času a tak jsme všichni poobědvali a netrpělivě čekali na odpolední finále. Až do odpoledních hodin nás provázelo dost velké teplo, ale ani to nevadilo naší Prima Donně, která se ve skupině teriérů předváděla s obrovskou chutí a to přesvědčilo i rozhodčí, která jí udělila ještě ocenění Best of Group!!!
Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio - BOG Prima Donna Nové Kasio - BOG
Prima Donna Nové Kasio - v boji o BIS

Mé velké díky patří paní rozhodčí za krásné ocenění našich jorků, mé mamce, Lence a Hynkovi za krásné fotografie a za to jak skvěle mi fandili.

Návrat domů byl o to šťastnější, protože ještě večer jsem obdržela skvělou zprávu z Kaliningradu z Ruska, kde se konala Regionální výstava. Fenka z našeho chovu Xtra Beauty Nové Kasio získala ocenění V1, CAJC, BEST JUNIOR! Pyšné majitelce Beauty, kamarádce Angelice Gorbachewské moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších výstavních úspěchů!!!
Xtra Beauty Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio

 

aktualizace 17.9.2009

Přinášíme další porci aktualit z našeho vystavování a radostnou zprávičku o úspěchu našich odchovanců :o)))

12.9.2009 se konala Regionální výstava v Jekatěrinburgu v Rusku, odkud nám přišla velmi radostná zpráva. Náš Vivaldi Royal Nové Kasio získal ocenění CW, CAC a tím splnil podmínky pro udělení titulu ŠAMPION RUSKA!!! Moc gratulujeme majitelce Natálii a děkujeme za skvělou prezentaci našeho Vivaldiho.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

18.7.2009 jsem vystavovala na NV v Mladé Boleslavi, kde posuzovala rozhodčí z Polska paní Viva Maria Soleckyj Szpunar, která ocenila obě naše holky Ch. Pepsi Collu i Ch. Prima Donnu Nové Kasio shodně známkou V2, R. CAC.

Bohužel na našich výstavách nám štěstěna opravdu moc nepřeje a ač to tentokrát na vítězství nestačilo, strávila jsem tuto výstavu ve společnosti mých nepostradatelných přátel a kamarádek Marcely Zárubové, Lenky Vrtalové a přijela se za námi podívat i Romana Prchalová. Jak Lenka, tak Romana by se rády věnovaly vystavování svých miláčků a tak jim oběma držíme pěsti do začátku, přejeme pevné nervy a co nejlepší umístění jejich jedinců.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

27.6.2009 - tento víkend jsme se vydali s mým manželem na MVP, která se konala v Krakově v Polsku. Jorci se posuzovali ve dvou kruzích, psy posuzovala polská rozhodčí paní Dorota Witkowska a feny paní Yolanda Nagler Magal z Irska.

Na tuto výstavu se mnou krom mého skvělého manžela cestovala Ch. Pepsi Colla Nové Kasio a mladý Avanti Bakarat. Jako první nastupoval do kruhu mezi početnou skupinu mladých psů náš Avanti, který se moooc líbil a z 11 jedinců se opět postavil na první příčku s oceněním V1, CAJC a tím splnil v rekordním čase 6ti týdnů podmínky k udělení titulu JUNIORŠAMPION Polska! Radost byla obrovská ...

A jak si vedla naše Ch. Pepsi Colla Nové Kasio ...? Opravdu skvěle - ze třídy šampionů si odnesla V1, CWC a v porovnání ještě NDSwR a pro nás to nejpříjemnější, tolik vysněný třetí titul CACIB a také BOS. Na poslední CACIB si bude muset počkat až do února příštího roku a tak prázdniny strávila Pepina už ve svém domově se svou paničkou a mou skvělou kamarádkou Marcelou Zárubovou.

A zde je pár fotografií z výstavy v Krakově ...

Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio
Pepsi Colla Nové Kasio BOB a BOS
pořadí BOB pořadí BOB

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

22.8.2009 se konala Krajská výstava v Karlových Varech, kde získal vítězsví ve třídě dorostu pejsek z našeho chovu Zorrico Nové Kasio, maj. Romana Prchalová. Moc oběma gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

aktualizace 29.8.2009

Aktualizovali jsme stránku s nabídkou štěňátek.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Velmi milé zprávy jsme obdrželi od paní Natalie Zakhvatochiny z Ruska, kde náš Vivaldi Royal Nové Kasio vyhrál dvě velké výstavy. Tou první byla Klubová výstava v Jekatěrinburgu, kde získal ocenění CW, CAC, BOB a 2. BOG!!!!

Druhou výstavou byla Mezinárodní výstava v Čeljabinsku, odkud si odvezl hodnocení CAC, CACIB, BOB a BOG!!!! MOC GRATULUJEME a jen tak dál ...


Zde je pár krásných fotografií našeho Vivaldiho:


aktualizace 27.8.2009

Za poslední dva měsíce jsme nějak nestíhali doplňovat naše stránky a tak si toho teď přečtete o to víc, protože jsme se zúčastnili pěti velkých výstav a naše smečka se rozrostla o 18 narozených štěňátek …..

7.6.2009 Národní výstava ve Walbrzychu v Polsku, kam jsme se vydaly s kamarádkou Ditou a celou výstavu jsme trávily ve společnosti našich přátel - Lenky Zemkové, Hanky Hubáčkové, Lenky Vrtalové a jejího manžela.

Na tuto výstavu jsme připravovaly celkem 7 jorků, byl to hotový maratón, ale stálo to za to ….. paní rozhodčí Malgorzatě Supronowicz se naši psi líbili a získali následující hodnocení:

Avanti Bakarat - tř. mladých psi - V1, CAJC, Best Junior
Ch. Prima Donna Nové Kasio - tř. šampionů fen - V1, CWC, NDSwR, BOB!!!!
Franklin Bakarat - mezitřída psi - V1, CWC, NDPwR - BOS (vystavovala Dita)
Daiquiri du Gue de L'Adour - otevřená - V1, CWC
Deity Desire York - tř. mladých feny - V3 (maj. Dita Navrátilová)
Faberge Bakarat - mezitřída fen - V1, CWC (vystavovala Dita)
Farrah Bakarat - tř. otevřená fen - V1, CWC (vystavovala Dita)

Myslím, že k ocenění našich jedinců snad ani není co dodat ... snad jen to, že radost byla obrovská!!! A zde je pár fotek z vydařené výstavy …

Avanti Bakarat Avanti Bakarat Franklin Bakarat s Ditou Daiquiri du Gue de L'Adour

Zleva: rozhodčí Malgorzata Supronowicz, má maličkost s vítěznou
Prima Donnou Nové Kasio, Hanka Hubáčková s naším Avantim Bakarat
a Lenka Zemková s vítězkou tř. mladých Filipkou z Údolí Liberku.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

23. - 24.5.2008 jsem se v doprovodu svého manžela vypravila do vzdáleného Chorvatska, kde se ve městě Varaždin konaly dvě mezinárodní výstavy. Na tuto výstavu jsem přihlásila naše dvě krásky Primušku a Pepinu, mladého Avantiho a aby toho nebylo málo, tak s námi cestoval také náš svěřenec Valentino.

V sobotu posuzoval pan Kewin Brown z Dánska, kterému se nejvíce líbila Ch. Prima Donna Nové Kasio a odnesla si V1, CAC, CACIB, BOB a 3. místo BOG !!!

Naši ostatní psi získali: Pepsi Colla Nové Kasio - V1, CAC, R. CACIB. Avanti Bakarat - V1, JCAC, Best Junior. Ch. Valentino vom Woogthal - V1, CAC, CACIB, BOS.

V neděli posuzovala paní Viva Maria Szoleckyj-Szpunar z Polska a její hodnocení pro naše jedince bylo:
Ch. Pepsi Colla Nové Kasio - V1, CAC, CACIB, BOB. Ch. Prima Donna Nové Kasio - V1, CAC, R. CACIB. Avanti Bakarat - V1, JCAC, Best Junior. Ch. Valentino vom Woogthal - V1, CAC, CACIB, BOS.

Naše výprava byla víc než úspěšná, Valentino splnil podmínky pro udělení titulu INTERŠAMPION, naše holky si připsaly další CACIBy do své sbírky a nejmladší Avanti se předváděl s obrovskou chutí, máme obrovskou radost.

Posledních pár řádků bych ráda věnovala mému skvělému manželovi, který je mi tou největší oporou nejen v životě ale i v mém tolik náročném koníčku. Velmi si toho vážím !!!

Avanti Bakarat CH. Valentino vom Woogthal CH. Prima Donna Nové Kasio CH. Pepsi Colla Nové Kasio

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

17.5.2009 jsme si vyjely s kamarádkou Ditou do blízké Jelení Góry v Polsku a celkem jsme vystavovaly 7 jorků. Posuzovala paní Barbara Brandys a celkem bylo přihlášeno 30 jorkšírských terierů.

Ve třídě mladých psů se poprvé představil náš mladý Avanti Bakarat, který tuto třídu vyhrál a odnesl si svůj první titul V1, CAJC a ve finále porazil nejlepší mladou fenu a získal ještě BEST JUNIOR.

Otevřenou třídu fen vyhrála naše Ch. Pepsi Colla Nové Kasio - V1, CWC.

A ve třídě šampionů opět potvrdila své kvality Ch. Prima Donna Nové Kasio, která si odnesla ocenění V1, CWC a v porovnání ještě NDSwR a titul nejvyšší BOB!!!

Výborné umístění si také odnesla fenka kamarádky Dity - Deity Desire York, která získala V1, CAJC a naši svěřenci, které Dita vystavovala, získali: Franklin Bakarat - V1, CWC, NDPwR, BOS. Faberge Bakarat - V3, Farrah Bakarat - V2 (maj. Anna Zwolinska). Výstavu s námi také sdílela naše kamarádka Lenka Vrtalová, která se svou fenkou Episodou Bohemia Platina získala ocenění VN1, Best Puppy. "Leni, moc gratulujeme a děkujeme za alespoň pár fotek, které doplňujeme …"

aktualizace 20.8.2009

Aktualizovali jsme nabídku štěňátek ...

Dále chci poděkovat kamarádce Marcele Zárubové za zaslání krásných fotografií našeho "Emílka" Xcell Priority Nové Kasio, dalšího z velmi pěkných potomků naší ICH. La Perly Bakarat a ICH. Valentina vom Woogthal. Emílek oslaví 28.8.2009 své první narozeniny a tak mu přejeme hodně šťastných chvil se svou paničkou a dobré vykročení do výstavní kariéry.

aktualizace 15.5.2009

Přidali jsme aktuální fotky 10ti měsíčního Avantiho Bakarat (Back a Winner du gue de L'Adour X Ch. La Paloma Bakarat) a naší tolik oblíbené ICH. La Perly Bakarat - ve svých pěti letech je pořád stejně krásná ...

Avanti Bakarat ICH. La Perla Bakarat

aktualizace 4.5.2009

Doplnili jsme aktuální fotky našich štěňátek a jejich jména ...

 

aktualizace 30.4.2009

25.4.2009 - Další naší výstavou byla MVP v Opoli v Polsku. Na tuto výstavu mě doprovázely kamarádky Dita Navrátilová a Lenka Vrtalová, která si jela okouknout výstavní atmosféru. Na výstavě posuzovala paní Malgorzata Zakrzewska a přihlášených jorků bylo 108.

Poprvé jsem zde prezentovala zapůjčeného pejska Daiquiriho Du Gue de L'Adour, který si z 15 mladých psů vybojoval ocenění Výborný 4.
Daiquiri Du Gue de L'Adour Daiquiri Du Gue de L'Adour Daiquiri Du Gue de L'Adour Daiquiri Du Gue de L'Adour

Do třídy otevřené fen mezi 15 konkurentek nastupovala naše CH. Pepsi Colla Nové Kasio, která získala ocenění Výborná 2. A naše CH. Prima Donna Nové Kasio opět vyhrála třídu šampionů s oceněním V1, CWC. A protože fenka z třídy otevřené získala CACIB, do porovnání o R. CACIB nastupovaly opět obě naše krásné šampionky. Tentokrát se vedle vítězné feny postavila naše Pepsi Colla Nové Kasio, která se paní rozhodčí velmi líbila a získala titul R. CACIB.
Pepsi Colla Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio naše výprava Prima Donna Nové Kasio
Prima Donna a Pepsi Colla Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio
Prima Donna Nové Kasio

Jsem velmi pyšná na tyto dvě krásné feny, které dělají čest našemu chovu a hlavně reklamu své mamince La Perle, která užívá zasloužené chvíle odpočinku v našem domově. Kdykoli však odjíždím bez ní, tak svým naříkáním vzbudí zbytek mé rodiny, ale budiž jí vše odpuštěno ……….. bohužel pro každého pejska jednou výstavní kariéra končí a já jsem názoru, že odejít se má v tom nejlepším. A tak doufám, že si naše Perla i nadále bude užívat odpočinku a naše holky budou i dále kráčet v jejích šlépějích :o)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Další radostné zprávy jsme obdrželi z Ruska od paní Natalie Zahvatochiny, majitelky krásného Vivaldiho Royala Nové Kasio.

Na své druhé výstavě 12.4.2009 v Kamensku-Uralsk získal ocenění V1, JCAC a Junior BOB!!! A 25.4.2009 v Jekatěrinburgu (Rusko) získal Vivaldi třetí vítězství na Vserossijskej výstavě kde obdržel Junior CAC!!! Moc gratulujeme paní Natálii a přejeme mnoho dalších vítězství.
Vivaldi Royal Nové Kasio Vivaldi Royal Nové Kasio Vivaldi Royal Nové Kasio

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

4.-5.4.2009 - o tomto víkendu jsem se rozhodla navštívit naše známé ve Varšavě a spojit tuto návštěvu s výstavou v Novym Dvoru Mazoveckym, který je asi půl hodiny od Varšavy. Na tuto výstavu mě doprovázel můj manžel a tak jsme vyjížděli v 11 hodin večer přímo na výstavu. V ranních hodinách, po osmi hodinové jízdě jsme dorazili na výstaviště. Na této výstavě posuzovala paní Krystyna Opara a přihlášených jorků bylo 73.

Jako první nastupoval do mezitřídy psů náš Domingo Bakarat, který tuto třídu vyhrál a získal titul V1, CWC a tím splnil podmínky pro udělení ŠAMPIONA POLSKA! "Hurá, máme další nový šampionát.
Domingo Bakarat Domingo Bakarat

Ve třídě štěňat se poprvé představila naše mladinká Xtra Beauty Nové Kasio, která je další dcerkou naší ICH. La Perly Bakarat. V konkurenci 4 štěňátek získala ocenění VN1 a svůj první titul Nejlepší štěně rasy!
Xtra Beauty Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio

A protože naše Prima Donna je již šampiónkou Polska, rozhodli jsme se nechat ji doma odpočívat a přihlásili jsme do třídy šampionů její sestru CH. Pepsi Collu Nové Kasio. A jak si naše Pepina vedla? Nejen že se velmi líbila, ale vyhrála svou třídu, získala další CWC a tím ji od polského šampionátu dělí už jen jeden titul, na který si bude muset počkat až do podzimu. V porovnání o nejlepší fenu rasy si ještě odnesla titul NDSwR - BOS!!! Posuďte sami jak jí to slušelo ...
Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio

Po výstavě jsme se zastavili u naší známé Anny Zwolinské, která nám do naší chovatelské stanice zapůjčila mladého pejska ze světově známé francouzské chovatelské stanice - DU GUE DE L'ADOUR. Pejsek se jmenuje DAIQUIRI DU GUE DE L'ADOUR a jeho fotografie doplníme v příštích dnech.

Po návštěvě jsme se těšili až se vyspíme na hotelu a doplníme síly. V pondělních dopoledních hodinách jsme ještě zavítali k manželům Bralczykovým, kde jsme si u kávy popovídali a pak jsme konečně vyrazili k domovu.

aktualizace 13.4.2009

20.3.2009 Mezinárodní výstava Katovice (PL) - Nominace na Cruft's 2010.
Jako již tradičně jsme novou výstavní sezónu začali MVP v polských Katovicích, která pro nás byla velmi, velmi úspěšná. Tuto výstavu posuzovala velmi známá rozhodčí paní Gitty Schwab z Luxemburku a přihlášených jorků bylo 107.

Na této výstavě jsem vystavovala JCH. Dominga Bakarat a dvě sestry CH. Prima Donnu a Pepsi Collu Nové Kasio. Jako první nastupoval do mezitřídy psů náš Domingo, který si z 8 jedinců odnesl ocenění Výborný 2.
Domingo Bakarat Domingo Bakarat

Do třídy otevřené fen jsem nastupovala s CH. Pepsi Collou Nové Kasio, která se velmi pěkně prezentovala. Nejdříve ji rozhodčí ze 14ti fen vybrala do užšího finále čtyř nejlepších a pak po prezentaci v pohybu udělila naší Pepině ocenění V1, CWC.
Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio Pepsi Colla Nové Kasio

A to nejlepší přišlo až na konec, když naše Prima Donna Nové Kasio si odnesla ze třídy šampionů v konkurenci 3 šampionek ocenění V1, CWC. Do porovnání o nejlepší fenu rasy nastoupily obě naše vítězky. Přeci jen Prima Donna působí dodělanějším dojmem a tak si z porovnání odnesla také tituly nejvyšší NSwR, CACIB a nominaci na Cruft's 2010. A aby toho nebylo málo, tak porazila i nejlepšího psa a získala titul BOB!!!!!!!!
Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio
Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio
Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio

V závěrečných soutěžích, které posuzoval pan Sean Delmar z Irska získala ještě III. BOG. Máme velkou radost, že naši jorci opět obstáli v tak velké konkurenci.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Obdrželi jsme velmi radostnou zprávu od majitelky našeho Vivaldiho Royal Nové Kasio, který je synem naší CH. Cordoby Bakarat a ICH. Hunderwood Royal Societe. Jeho první výstava v Rusku, první vítězství s oceněním V1, CAJC, Best Junior! Majitelce Natálii velmi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!!!!!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Moc děkujeme majitelce našeho "Emílka" Xcell Priority Nové Kasio za zaslání krásných fotek.

aktualizace 9.3.2009

Aktualizovali jsme nabídku zboží v našem Boutique ...

 

aktualizace 20.2.2009

14. - 15.2.2009 Obrovským úspěchem jsme začali novou výstavní sezónu ...

V pátek k nám z Ruska přiletěla na návštěvu naše kamarádka Angelika s manželem. Strávili jsme s nimi báječný den a v pozdních hodinách jsem začala připravovat naši Ch. Prima Donnu Nové Kasio na nedělní výstavu do ruského města Kaliningrad. Ve stejný den už sestra Prima Donny, Pepsi Colla Nové Kasio mířila s Veronikou Bystrianskou do Bulharska, kde se konala dvoudenní mezinárodní výstava v hlavním městě Sofii.

V sobotu jsem s těžkým srdcem na ruzyňském letišti opouštěla naši Prima Donnu, která odlétala s Angelikou na výstavu do Kaliningradu a musím říci, že jsem netrpělivě očekávala jak si naše holky povedou ... První radostná zpráva dorazila v sobotu od Veroniky. Naše Pepsi Colla získala ocenění V1, CAC a R. CACIB a neděle nám přinesla radost dvojnásobnou! Pepsi Colla získala V1, CAC, CACIB, BOS a tím získala Balkánského a Bulharského šampiona.
Pepsi Colla Nové Kasio s Veronikou Bystrianskou

A v pozdních odpoledních hodinách zvonil telefon a já se dozvěděla, že naše Prima Donna se stala absolutním vítězem Kaliningradské výstavy v Rusku a získala tituly V1, CAC, BOB, BOG a titul nejvyšší - BEST IN SHOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio
Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio Prima Donna Nové Kasio

Nesmím také zapomenout na krásné umístění našeho svěřence CH. Valentina vom Woogthal, který získal na výstavě v Kaliningradu hodnocení V1, CAC, BOS.
Valentino vom Woogthal Valentino vom Woogthal

Máme z toho obrovskou radost a moc a moc děkujeme skvělým handlerkám Veronice Bystrianské a Angelice Gorbachewské za skvělé předvedení a výbornou prezentaci našich dvou sester a dnes už i dvou krásných šampionek Prima Donny a Pepsi Colly Nové Kasio.

aktualizace 14.1.2009

Představujeme vám naši novou chovnou fenku Rose Marry Nové Kasio, které jsme založili vlastní stránku v sekci Naše feny.

Do sekce Naši psi jsme přidali stránku našeho oblíbeného Avantiho Bakarat. Zde jsou jeho aktualní fotografie ve věku pěti a půl měsíců.

otec Avantiho - Back a Winner du Gue de L'Adour
   
otec Avantiho
Back a Winner du Gue de L'Adour

 

aktualizace 11.1.2009

7.1.2009 jsme dostali pozdrav z Ruska od naší kamarádky Angeliky, majitelky Xandrii-Rii Nové Kasio, která je dcerkou ICH. La Perly Bakarat a CH. Valentina vom Woogthal. Moc děkujeme a těšíme se na další krásné fotografie.

 


Loňské zprávy najdete TADY.