aktualizace 20.12.2006

2.12.2006 se konala Barborková výstava v Nowe Rudě v Polsku. Na loňskou výstavu máme nádherné vzpomínky, kdy naše šampionka La Perla Bakarat vyhrála BIS celé výstavy 2005. Na letošní výstavu bylo přihlášeno 56 jorkšírských teriérů a posuzoval p. Bedřich Meszáros ze Slovenska. Ve třídě mladých jsem vystavovala mladičkého Christian Diora Bakarat, který v 10 měsících obdržel známku Výborný 2. Také Missisipi Bakarat získala ve třídě mladých ocenění V2 a ve třídě otevřené se jako Výborná 4. umístila naše Miss Foto Bakarat a tím splnila podmínky na přiznání titulu KLUBOVÝ ŠAMPION!!!!! Touto výstavou pro nás končí letošní výstavní sezóna a my se budeme po zasloužených chvílích odpočinku těšit na to, co nám přinese nový rok 2007.

26.11.2006 po návratu ze Světové výstavy se u naší Perly konečně objevilo očekávané hárání a tak pro ní tato sezóna končí a jelikož jsme podnikli s mým manželem náročnou cestu za vybraným ženichem, nezbývá už nic jiného, než čekat a já jen tiše doufám…………….

10.11.2006 SVĚTOVÁ VÝSTAVA V POZNANI
9.11.2006 jsme s kamarádkou Ditou Navrátilovou odjížděly na Světovou výstavu, která se konala v Poznani v Polsku. Celkem bylo přihlášeno 21 tisíc psů, z toho 301 jorkšírských teriérů, které posuzovali tito rozhodčí: p. Karl-Erik Johansson ze Švédska (třídy dospělých psů), pí. Monigue van Brempt z Belgie (třídy dospělých fen) a pí. Aneta Sobkowska-Dopierala z Polska (řídy dorostu a mladých). Večer jsme se ubytovaly v hotelu La Paloma a ráno odjely na výstaviště. Konkurence byla obrovská. Ve třídě šampionů bylo přihlášených 16 fen, vystavovala jsem naši šampionku La Perlu Bakarat, která mi opět připravila nádherné chvíle plné dojetí, na které člověk jen tak nezapomene. Při nástupu do třídy šampionů nervozita stoupala, protože se v této třídě sešli opravdu ti nej nej z celé Evropy, jako jsou Evropská vítězka Kiss Me Kate of Padawis, Camparis Sugarshock, Umpa Lumpa du Gue de L‘ Adour, Secret-Love du Petit Lac Saint James, My Lady von Conny’s Eck a další. Po dlouhém rozhodování nás rozhodčí vybrala do nejlepší šestky a její konečné rozhodnutí pro naši Perlu – VÝBORNÁ 4!!!!!!!!! A proto Tobě, má PERLO, patří ten největší dík za překrásné chvíle, které se nikdy nesmažou z mé paměti.
CH. La Perla Bakarat CH. La Perla Bakarat CH. La Perla Bakarat CH. La Perla Bakarat
CH. La Perla Bakarat a ICH. Champion Lafit Bohemia Platina CH. La Perla Bakarat ve třídě šampionů CH. La Perla Bakarat
Světový vítěz ICH. Champion Lafit Bohemia PlatinaVe třídě mladých jsem měla ještě vystavovat naši Missisipi Bakarat, ale bohužel posuzování třídy šampionů a mladých probíhalo současně, tak mě musela ve vystavování zastoupit kamarádka Dita Navrátilová a za to jí patří mé velké Díky! Ze 43 fen si naše Sisinka odnesla známku Výborná.
Chtěla bych také moc poblahopřát mé dobré známé paní Ingrid Dedkové, která si odvezla na svého ICh. MCH. Championa Lafit Bohemia Platina "Pika" titul SVĚTOVÝ VÍTĚZ!!!!! Myslím, že se tentokrát Česká republika prezentovala opravdu skvěle!!!! To byla Světová výstava v Poznani 2006 mýma očima.


aktualizace 7.12.2006

Dne 2.12. 2006 byl do naší chovatelské stanice zapůjčen na výstavy a krytí velmi pěkný pes Ch. Oceanic Bakarat. Jeho otcem je ICH. Hunderwood Royal Societe, matkou Ch. Saksonia Bakarat.

Nabízíme na prodej pejska z našeho aktuálního vrhu O. Více na stránce Štěňata ...

Missisipi Bakarataktualizace 1.11.2006

22.10.2006 se konala v Praze Klubová výstava ČMKCHYT, přihlášených jedinců bylo 126 a posuzovala rozhodčí z Polska p. Viva Maria Soleczky–Szpunar. V sobotu k nám přijel náš kamarád Maciek Bralczyk s Ch. Lady Punk Bakarat a v neděli ráno jsme společně se čtyřmi fenkami mířili k Praze. Po příjezdu jsme byli trochu rozladěni malým kruhem a halou, ve které se nedalo při tolika lidech vůbec dýchat. Po posouzení tříd psů se rozhodčí rozhodla posuzovat třídy fen venku na dvoře a jelikož nám přálo počasí, tak to bylo velmi příjemné a pro naše fenky velmi vyhovující, protože se mohou velmi dobře předvést v chodech a to nám určitě pomohlo k našemu pěknému umístění!

Ve třídě mladých jsem vystavovala Missisipi Bakarat, která svou dokonalou anatomií a předvedením vybojovala ve velké konkurenci 26 fen titul V1, CAJC, odnesla si překrásný pohár a mě připravila nepopsatelné chvilky radosti z vítězství!!!
Missisipi Bakarat Missisipi Bakarat Missisipi Bakarat Missisipi Bakarat

Ve třídě otevřené se prezentovala Miss Foto Bakarat. Z 13 fen byla vybrána do užšího finále mezi 5 nejlepších fen a odnesla si známku Výborná.
Miss Foto Bakarat Miss Foto Bakarat Miss Foto Bakarat

Ve třídě šampionů vystavoval náš kamarád M. Bralczyk Ch. Lady Punk Bakarat a získali ocenění V2, R. CAC = CAC za šampiónkou. Gratulujeme! No a na závěr si naše Ch. La Perla Bakarat odnesla ocenění V1, Vítězku třídy čestné a překrásný pohár.
Ch. La Perla Bakarat Ch. La Perla Bakarat Ch. La Perla Bakarat Ch. La Perla Bakarat

Nesmím zapomenout poděkovat kamarádkám Ditě Navrátilové a Marcele Zárubové za pomoc při vystavování, hezké fotografie a doufám, že se opět shledáme na Světové výstavě v Poznani.

aktualizace 9.10.2006

1.9.2006 se nám narodil vrh O - 3 pejsci. Více informací najdete na stránce Štěňata ...

Děkujeme rodině Koziar z Německa za zaslání pěkných fotek pejska Noppiho Nové Kasio.

Další milou zprávu jsme obdrželi od p. Matíkové a její fenky Maryon Nové Kasio, která získala na KV v Praze z 8 fenek ocenění Výborná 3. Moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

aktualizace 2.10.2006

23.9.2006 jsme vystavovali na MVP ve Wroclawi v Polsku. Přihlášených jedinců bylo 126 a posuzoval p. Jesus Pastor ze Španělska. Ve třídě dorostu psů získal Christian Dior Bakarat VN1, Vítěz třídy dorostu. Má oblíbenkyně, jeho sestra Cordoba Bakarat si opět obhájila ocenění VN1, Vítězka dorostu a Nejlepší štěně výstavy. Pro velký počet přihlášených jedinců posuzoval třídu mladých fen jiný rozhodčí p. Andrzej Kažmierski. Missisipi Bakarat se probojovala z 31 fen mezi nejlepších sedm a obdržela známku výborná. A naše Ch. La Perla Bakarat ve třídě šampionů z 6 velmi pěkných fen známých po celé Evropě se umístila jako Výborná 2. První místo a titul BOB si odnesla překrásná Ch. My Lady v. Conny´s Eck (p. Selentin), V3 - Ch. Whoopy Stříbrné přání (p. Bystrianská), V4 – sestra naší La Perly, Ch. Lady Punk Bakarat (p. Bralczyk), Ch. Guemarts Maria Bonita a Aischa Pro Amare - výborní. Konkurence byla velmi silná a bylo se opravdu na co dívat.
Christian Dior Bakarat Christian Dior Bakarat Ch. La Perla Bakarat

aktualizace 21.9.2006

17.9.2006 - OBROVSKÝ ÚSPĚCH NAŠICH JORKŠÍRŮ na NV v Zielonej Góre v Polsku!!!!!!!!!! Posuzovala paní Magdalena Kozlowska. Ve třídě dorostu získal náš Christian Dior Bakarat VN1, jeho sestra Cordoba Bakarat se tentokrát nenechala porazit a získala VN1, Vítězka dorostu a na závěr porazila svého bratra a stala se nejlepším dorostencem. V závěrečných soutěžích nejlepších se umístila v prvních pěti ze všech plemen na Best in Show !!! Zapůjčená Missisipi Bakarat dokázala vyhrát třídu mladých ze sedmi fen a odnesla si titul V1, CAJC a aby toho nebylo málo, tak naše Ch. La Perla Bakarat se stala nejlepším jedincem plemene, tedy V1, CWC, NSwR, BOB a ……. to jsme ještě netušily, že se podruhé postaví na nejvyšší stupínek vítězů ve skupině teriérů. Odnesly jsme si tedy ještě titul BOG!!!!!!!!!! Radost a zážitky jsou nepopsatelné! Moc děkuji kamarádce Ditě Navrátilové za prezentaci našeho psíka Blue Commandera Bakarat, který se umístil v mezitřídě jako Výborný 2., za hezké fotografie a pomoc při vystavování.

A zde ještě pár hezkých fotografií ...
Ch. La Perla Bakarat - BOB Ch. La Perla Bakarat - BOB Ch. La Perla Bakarat - BOG Ch. La Perla Bakarat - BOG Ch. La Perla Bakarat - BOG Ch. La Perla Bakarat - soutěž BIS Ch. La Perla Bakarat - soutěž BIS Ch. La Perla Bakarat - soutěž BIS Ch. La Perla Bakarat - soutěž BIS
Ch. La Perla Bakarat - soutěž BIS Missisipi Bakarat Cordoba Bakarat Cordoba Bakarat Cordoba Bakarat - soutěž BIS

aktualizace 17.9.2006

9.9.2006 jsme se po prázdninovém odpočinku opět vydali do Mladé Boleslavi, kde se konala Klubová výstava I. CZ YTC. Přihlášených psů bylo 92 a posuzoval německý rozhodčí pan Falk Siewert. Na výstavu jsme měli přihlášených 6 jedinců. Ve třídě dorostu psů se poprvé představil náš nový mladý psík Christian Dior Bakarat, a obdržel známku VN1, vítěz třídy dorostu z celkového počtu 7 psů.

Jeho překrásná sestra Cordoba Bakarat (a má velká favoritka) se umístila jako VN2 ze 7 fen.
Cordoba BakaratCordoba Bakarat
Ve třídě mladých jsem vystavovala zapůjčenou fenu Missisipi Bakarat, která se ve velmi silné konkurenci 20 fen umístila jako Výborná.
Missisipi Bakarat
Ve třídě otevřené se představila naše Miss Foto Bakarat, která se za šampionkou umístila jako V2, R. CAC = CAC.
Miss Foto Bakarat
Ve třídě šampionů se naše Ch. La Perla Bakarat umístila jako V2, R. CAC a nechala se vyfotit s panem rozhodčím.
Ch. La Perla BakaratCh. La Perla  Bakarat
Nesmíme zapomenout na velmi pěkné umístění našeho Blue Commandera Bakarat, který se umístil jako V4, byl úspěšně zbonitovám a stal se naším novým chovným psem.

Nejlepší chovatelská stanice Bakarat - 3. místoV soutěži chovatelských skupin jsme se umístili na 3. místě za skupinami Bostonských teriérů. Získali jsme velmi pěkný pohár za nejlepší chovatelskou skupinu jorkšírských teriérů "Bakarat", který při nejbližší příležitosti předáme majitelce, paní Anně Zwolinské a doufáme, že jí udělá radost.

Chtěla bych poděkovat Ditě Navrátilové, Marcele Zárubové, Janě Dytrychové, Janě Blahové a mému manželovi za pomoc při úpravě, vystavování a fotografování, bez Vás bych to určitě nezvládla. Moc, moc díky, byli jste skvělý tým!!! Doufám, že se ve zdraví a dobré náladě opět sejdeme na dalších výstavách.

aktualizace 24.8.2006

Dne 18.8.2006 byla do naší chovatelské stanice zapůjčena velmi pěkná fenka Missisipi Bakarat. Missisipi je velmi elegantní fena s překrásnou hlavou, dlouhým krkem, rovného hřbetu, výrazných a temperamentních chodů. Budete ji moci vidět i na našich výstavách. Moc děkujeme paní Anně Zwolinské za zapůjčení tak pěkné a milé fenky.

Dále jsme doplnili rodokmen Mrówki ze Zgierza.

aktualizace 16.8.2006

Na stránku fenky Cordoby Bakarat jsme doplnili její nové fotografie.

aktualizace 2.8.2006

Aktualizovali jsme stránku s nabídkou oblečků, mašliček, pelíšků atd. Najdete je pod odkazem Boutique.

V rubrice Štěňata jsme přidali fotky štěňátek narozených 27.6.2006.

aktualizace 13.7.2006

V rubrice Štěňata najdete nový inzerát na štěňátka narozená 27.6.2006.

aktualizace 27.6.2006 – 9.-11.6.2006 - jsme se s Janou Dytrychovou vydaly na Evropskou výstavu, která se konala v Helsinkách ve Finsku. Přihlášených jorků bylo 86 a posuzovala rozhodčí z Velké Británie paní Ferelith Somerfield.
9.6. jsme odlétaly z Prahy s mírnými obavami, že naše dvě fenky s námi nebudou na palubě, ale v prostoru, kde se zvířata přepravují. Po příletu do Helsinek jsem ale zjistila, že obě jsou v naprostém pořádku a tak mě spadl kámen ze srdce. Po příletu jsme se ubytovaly v překrásném hotelu a připravovaly se na sobotní výstavní den.V sobotu ráno jsme se dopravily na výstaviště, kde jsme se setkaly s naší známou Ingrid Dedkovou a společně s ní jsme sdílely zážitky celého výstavního dne. Opravdu bylo na co koukat! Výstavy se zúčastnila většina špičkových chovatelů s těmi nejlepšími jedinci. V mezitřídě jsem vystavovala Happi od Pekelské brány, která se umístila jako Výborná 3. a ve třídě šampionů naši Ch. La Perlu Bakarat, která ve velmi silné konkurenci 10 fen obdržela známku Výborná . Myslím, že naše holky si vedly skvěle a považujeme to za veliký úspěch!V neděli 11.6. jsme ještě podnikly výlet po Helsinkách a hlavně k moři. Perla a Happi se proběhly po písčité pláži, ochutnaly výbornou zmrzlinu a my jsme nezapomněly udělat další pěkné fotografie. Navečer jsme odlétaly zpět do Prahy, tentokráte bez obav a s fenkami na palubě. Po dvou hodinách jsme dorazily do Prahy, kde na nás čekal můj manžel, kterému patří ten největší dík za podporu v mém tolik náročném koníčku!!!

Doplnili jsme slibované stránky našich nových přírůstků: pejska Christiana Dior Bakarat, jeho sestry Cordoby Bakarat a fenky Mrówki ze Zgierza.

Na stránce Talizmana Bakarat najdete jeho nové fotky.

25.5.2006

14.5.2006 - Národní výstava Jelenia Góra (Polsko). Velmi dobré výsledky máme i z této výstavy, které jsme se sice bohužel nemohli zúčastnit, protože návrat z rakouského Salzburku byl dost vyčerpávající, ale vystavovala za nás naše známá paní Dita Navrátilová a vedla si skvěle!!! Ve třídě mladých se náš Blue Commander Bakarat umístil jako V2, a to za psíkem paní Mariny Forte Extra Sweet Trixi, který je o čtyři měsíce starší a tím i "dodělanější".

V mezitřídě fen byla vystavována Happi od Pekelské brány a odnesla si titul V1, CWC a ve finále ještě Národní vítěz!!! Moc děkujeme za pomoc při vystavování a gratulujeme majitelce Happi za super umístění!!!

13.5.2006 jsme navštívili překrásné rakouské město Salzburk, kde se konala mezinárodní výstava. Posuzoval p. Armin Kreichbaumer z Německa. Ch. La Perla Bakarat získala ve třídě šampionů V2, R. CACA a ve finále ještě R. CACIB = CACIB, protože první místo připadlo ICh. Qoccles Asereje v majetku velmi známé p. Nicoletty Pollini. Je to letos už třetí CACIB co Perla obdržela a tak nás dělí od titulu Interšampion získání už jen jednoho CACIB v dalším roce 2007. Velké díky patří Janě Dytrychové, která nám udělala opět moc hezké fotografie s paní N. Pollini a panem rozhodčím A. Kreichbaumerem.

7.-8.5.2006 jsme se vydali na dvoudenní výlet do Polska, spojený s Mezinárodní výstavou v Lodži. Výstava se konala v sobotu, vystavovaný počet jedinců byl 135, tedy zatím nejvíce obsazená výstava v letošní sezóně. Posuzoval rozhodčí z Ukrajiny p. Siergiej Vladimirovitz Slykin. Ch. La Perla Bakarat získala ve třídě šampionů V2 a ve finále ještě druhá nejlepší fena tedy R. CACIB.

Vyměnila si pozici prvního místa se svojí též velmi pěknou sestrou Ch. Lady Punk Bakarat, která získala ještě BOB. Dcera našeho Talizmana Happi od Pekelské brány, která s námi cestovala bez své majitelky si též vedla skvěle, z konkurence 25 fen v mezitřídě se umístila jako VÝBORNÁ 2.

Po náročné výstavě jsme pokračovali v cestě do Varšavy k naší velmi dobré známé paní Anně Zwolinské, odkud jsme si dovezli novou fenku po Ch. Mini Moris Bakarat a Newadě Bakarat.

V březnu jsme též importovali nové jedince (dnes již skoro 5ti měsíční) po překrásném psovi ICh. Hunderwood Revolution Man a naší oblíbené matce Ch. Romantice Bakarat. Fotografie a rodokmeny nových přírůstků najdete v brzké době na našich stránkách.

5.5.2006 – Moc děkujeme pí. Marcele Zárubové za zaslání hezkých fotek další dcery našeho Talizmana Bakarat Baruzzy Cambridgeshire. Posuďte sami, jak vyrostla do krásy:

30.4.2006 - V neděli jsme vystavovali na Klubové výstavě ČMKCHYT v Praze. Celkem bylo přihlášeno 91 jedinců a posuzovala Malgorzata Zakrzewska z Polska. Ch. La Pela Bakarat obdržela ve třídě šampionů V1, CAC v konkurenci velmi pěkných a známých fen z našich výstav. Na druhém místě se opět umístila její sestra Ch. Lady Punk Bakarat. A ve finále jsme si ještě odnesli titul Vítěz Prahy!!!

Velké gratulace patří i dceři našeho Talizmana Happi od Pekelské Brány, která si z mezitřídy odnesla titul V2, R. CAC.

29.4.2006 jsme se zúčastnili MVP v polské Opoli. Přihlášených jorků bylo 94 a posuzovala paní Viva Maria Soleckyj Szpunar. Kvalita vystavovaných zvířat byla velmi vysoká. Naše Ch. La Perla Bakarat si opět vedla skvěle, ve třídě šampionů obdržela V1, CAC a o titul CACIB se utkala se svou velmi pěknou sestrou Ch. Lady Punk Bakarat - vítězkou třídy otevřené. Ale štěstí se opět přiklonilo na naší stranu, takže pro Perlu opět CACIB!!! Ve finále o BOB jsme nastupovali ve skupině 4 nejlepších a nutno podotknout, že z toho byli 3 jedinci z jedné chov. stanice Bakarat. Vítěz tř. mladých psů Everest Bakarat, vítězka mladých Fantastic Lady Bakarat, vítěz dospělých psů Dreamlower de Castagnac a vítězka dospělých fen Ch. La Perla Bakarat. Po dlouhém rozhodování paní rozhodčí rozhodla opět pro naší Perlu, tedy i BOB!!!

Nesmíme také opomenout pěkné 4. místo našeho mladého psíka Blue Commandera Bakarat, který byl vystavován ve třídě mladých a konkurence byla veliká. Na 1. místě stál Everest Bakarat, 2. byl Extra Sweet Trixi paní Mariny Forte z Německa a jako 3. se umístil bratr našeho Commandera, Blue Romantic Bakarat. Tedy opět v první čtyřce 3 jedinci z chov. stanice Bakarat.

22.4.2006 jsme vystavovali na MVP v Českých Budějovicích. Posuzovala paní Libuše Ubrová a celkem bylo přihlášeno 40 jorkšírských teriérů. Ch. La Perla Bakarat obdržela ve třídě šampionů V2, R. CAC, ale i tak je to potěšující, protože místo za námi skončila velmi pěkná fena z Israele Ch. Sunrise v. Dules Paradijs v majetku paní Vilenchik Yaniny.

1.4.2006 – 26.3. se konala Klubová výstava jorkšírských teriérů v Praze v hotelu Svornost. Pořádal jí Yorkshire terrier klub chovatelů a jeho přátel, posuzovala Mgr. Božena Ovesná. Počet přihlášených byl 64 jedinců. Ch. La Perla Bakarat získala ve třídě šampionů V1, CAC, a ve finále ještě titul KLUBOVÝ VÍTĚZ a také BOB!!! Vysoké ocenění a krásné 3 poháry, které moc těší mě a 9 kg krmení Royal Canin, které moc těší určitě i Perlu. A nejvíce potěší tolik vysněný titul ČESKÝ ŠAMPION, který touto výstavou Perla ve svých dvou letech dokončila!
Výstavy se také zúčastnila dcera našeho Talizmana Bakarat - Happi od Pekelské brány, která v mezitřídě obdržela známku Výborná 3 z konkurence 10 fen.

24.3. jsme za vysněného slunného počasí odjížděli na MVP do Katowic. Posuzovala Yolanda Nagler-Magal z Izraele. Vystavovaný počet jedinců byl opravdu hojný - 90 a kvalita vystavovaných zvířat vynikající. Naše Ch. La Perla Bakarat obdržela ve třídě šampionů V1, CWC, Res. CACIB.
Ch. La Perla Bakarat - MVP Katowice 2006 Ch. La Perla Bakarat - MVP Katowice 2006 Ch. La Perla Bakarat - MVP Katowice 2006

Za fotografie z obou výstav opět děkujeme Janě Dytrychové.

7.3.2006 – 4.3.2006 se konala MVP psů v Mnichově, kterou posuzoval německý rozhodčí pan Armin Kriechbaumer. Tato výstava pro nás byla velmi úspěšná, naše Ch. La Perla Bakarat získala ve třídě šampionů V1, CAC, CAC-VDH, CC, CACIB, BOB a v závěrečném finále III. FCI skupiny teriérů skončila jako 3. BOG. Radost z ocenění překonala i nepřízeň počasí, která nás provázela nejen na cestě tam, ale i na cestě zpět. Po celou výstavu v Mnichově nepřestalo chumelit, a tak jsme se na zpáteční cestě brodili rychlostí 20 km/h po dálnici k domovu. Mé velké díky patří Janě Dytrychové, která mi byla dobrou řidičkou, pomocnicí a fotografkou. Doufám, že na další výstavě, která nás čeká 24.3.2006 v polských Katowicích, nám po celý den bude svítit sluníčko.

(další fotografie na Perlině stránce)

2.3.2006 – 25.2.2006 jsme se zúčastnili dvoudenní výstavy Rassehundegemeinschaftszuchtschau v německém Glauchau. První den posuzoval známý rozhodčí ze Slovinska, pan Rajko Rotner. Na této výstavě byl poprvé vystavován náš mladý pes Blue Commander Bakarat, který ve třídě mladých získal ocenění V3. Naše fena Miss Foto Bakarat získala ve třídě otevřené V1, CAC-VDH a Ch. La Perla Bakarat ve třídě šampionů získala V1, CAC, CAC-VDH, BOB, Vítězka Glauchau.

26.2.2006 - druhý den posuzoval významný rozhodčí, prezident FCI, pan Hans Muller. Blue Commander Bakarat ve třídě mladých získal V1, JCAC a Jugendsieger Glauchau. Miss Foto Bakarat ve třídě otevřené získala V2, R. CAC-VDH a Ch. La Perla Bakarat ve třídě šampionů získala V1, CAC, CAC-VDH, BOB, Vítězka Glauchau.

Těchto dvou výstav se zúčastnila také Happi od Pekelské brány, dcera našeho Talizmana Bakarat, která po oba dva dny zvítězila ve třídě mladých a získala 2x V1, JCAC, Jugendsiegerin Glauchau.Tímto bychom chtěli poděkovat fotografce Janě Dytrychové za velmi pěkné fotografie z této výstavy.

10.2.2006 – Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní Veverkové ze Zlína za prezentaci našeho odchovaného pejska Ingo Nové Kasio (o: JCH. Talizman Bakarat, m: Betty Picaro de Bahia). Na výstavách obdržel vždy známku výborná a může se pochlubit těmito tituly: 4x V1, Vítěz třídy mladých, CWC, Klubový šampion. Moc gratulujeme a přejeme ještě mnoho dalších úspěchů.

Podstatně jsme rozšířili fotogalefii La Perly Bakarat na její stránce.

8.2.2006 – Na stránku Commandera Blue Bakarat jsme doplnili jeho nové fotky.

7.1.2006 – Přidali jsme fotky našich štěňátek narozených 21.11.2005. Více v rubrice Štěňata.

Dále jsme na stránce Kontakt změnili naši adresu a telefonní číslo.

8.12.2005 - 3. - 4. 12. 2005 se konala Národní výstava - 6. Barborková výstava v Nowe Rudě (Walbrzych v Polsku). Tato výstava byla pro nás příjemným zakončením sezony. Naše La Perla Bakarat ukončila šampionát Polska a obdržela ještě v mezitřídě titul CWC, NV, BOB a v závěrečné soutěži ve III. skupině obdržela BOG. A tak nás ještě čekalo nedělní závěrečné Best In Show. Jaké bylo překvapení pro všechny přítomné, když se z výběru všech plemen vítězem celé výstavy stala naše Ch. La Perla Bakarat a odnesla si titul 1. BIS, překrásné 2 poháry, medaili z pravého zlata. Vítězství bylo doprovázeno velkým potleskem všech přítomných diváků.
Dcera našeho Talizmana Bakarat Happi od Pekelské brány obdržela ve třídě mladých z konkurence 10 fen - V1, CAJC a titul Nejlepší junior. Moc gratulujeme.
La Perla Bakarat La Perla Bakarat

28.11.2005 – 21.11.2005 se nám narodily 4 fenky. Otec: JCh. Marcello North Aphrodite Star, matka: Betty Picaro de Bahia. Štěňata budou na odběr v polovině ledna 2006, v případě zájmu nás můžete kontaktovat.

12.11.2005 - jsme se zúčastnili NVP v Praze, kde byla poprvé naše La Perla Bakarat vystavena ve třídě otevřené a obdržela známku V1, CAC. Dcera našeho Talizmana, Happi od Pekelské brány se umístila ve třídě mladých v konkurenci 14 fen na pěkném 2. místě.

1.11.2005 - 30.10.2005 se konala Klubová výstava ČMKCHYT. Celkem bylo přihlášeno 90 jorkšírských teriérů. Posuzoval pan MVDr. Pavol Seman ze Slovenska. Pro nás to byla velmi úspěšná výstava. Naše La Perla Bakarat obdržela titul V1, CAC. Nastupovala do mezitřídy mezi velkou konkurenci 9ti fen. Většina z vystavovaných fen měla již vysoká hodnocení z předchozích výstav, proto posuzování určitě nebylo jednoduché a radost ze získaného titulu byla nepopsatelná! A to ještě, když se dcera našeho Talizmana Bakarat Happi od Pekelské brány (maj. pí. Navrátilová) stala vítězkou třídy mladých z konkurence 19 fen a odnesla si titul V1, CAJC, byla radost dvojnásobná! Moc gratulujeme a přejeme ještě mnoho dalších pěkných umístění.
La Perla Bakarat La Perla Bakarat

26.10.2005 – nabídka štěňat po našem psu Marcello North Aphrodite Star a po fence z našeho chovu Chessy Nové Kasio.

Byli jsme na výstavách:
8.10.2005 – jsme se zúčastnili MVP v Českých Budějovicích, kde naše La Perla Bakarat získala v mezitřídě V1, CAC, již třetí CAC v letošní sezoně, a už nám chybí jen jeden CAC z následující sezony k získání českého šampionátu.

24.9.2005 – se konala v Polsku MVP Wroclaw 2005. Byla to nejvíce obsazená výstava, na které jsme letos vystavovali. Přihlášeno bylo 128 jorkšírských teriérů. La Perla Bakarat získala v mezitřídě z 16 fen ocenění – V1, CWC a ve finále ještě R. CACIB. A tím jsme zase o krůček blíže k udělení titulu Šampion Polska. Už nám chybí pouze jedno CWC z národní výstavy. Druhá naše fena Miss Foto Bakarat získala v třídě otevřené z 18 fen ocenění – výborná.
La Perla Bakarat La Perla Bakarat

10.9.2005 proběhla v Mladé Boleslavi klubová výstava I. CZ Klubu posuzovaná německou rozhodčí, na které se naše La Perla Bakarat umístila v mezitřídě jako Výborná 3 a tím splnila podmínky pro udělení Klubového junioršampiona a zároveň Klubového šampiona. Talizman Bakarat ve třídě otevřené obdržel známku Výborná. Dále ve třídě mladých ze 17 fen se jako V4 umístila velmi pěkná fena Happi od Pekelské brány, dcera našeho Talizmana Bakarat. Majitelce pí. Navrátilové moc gratulujeme.
La Perla Bakarat La Perla Bakarat Happi od Pekelské brány

11.10.2005 - na stránku La Perly Bakarat jsme doplnili aktuální výsledky z výstav.

02.08.2005 – gratulujeme paní Anně Zwolinské k velmi pěknému umístění jejího psa, otce naší La Perly a Talizmana, ICh.Hunderwood Royal Societe na EVP v Tullnu 2005, kde získal z 16 šampionů Evropy velmi pěkné 3. místo a na výstavě šampionů ve Francii – Lyon 2005, V1, CAC, CACIB, BOB, 1. místo v 3. skupině a 3. místo v BIS, foto z EVP Tulln 2005

.. a foto z Lyonu 2005

01.08.2005 – rádi bychom poděkovali naší velmi dobré známé pí. Anně Zwolinské, chov. stanice Bakarat, za tak kvalitní skupinu Jorkšírských teriérů – Talismana, Blue Commandera, La Perlu, a Miss Foto Bakarat.