aktualizace 21.12.2010

Na prodej nabízíme dva pejsky vhodné na výstavy a do chovu. Více na stránce Štěňata.

 

aktualizace 1.12.2010

Představujeme dalšího nadějného 9ti měsíčního pejska z našeho chovu Kardinala Nové Kasio (Ch. Dolce Amore du Gue de L'Adour x ICH. La Perla Bakarat) a zde jsou jeho aktuální fotografie ...

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

1.12.2010 k nám opět dorazily radostné zprávy z výstavního dění v Rusku. Syn naší ICH. Prima Donny Nové Kasio - Gentle Man Nové Kasio opět vyhrál na dvou výstavách. Tou první byla 13.11. Mezinárodní výstava v Jekatěrinburku, kde získal VN1, Nejlepší štěně, Best Puppy !!! Druhou výstavou byla Národní výstava 28.11. v Čeljabinsku, kterou už absolovoval ve třídě mladých a ve svých 9ti měsících se mu podařilo vyhrát a získat ocenění V1, CAJC!!! Našemu Menimu a Olze mooooc gratulujeme a posíláme srdečné pozdravy a děkujeme za krásnou prezentaci.

 

aktualizace 14.11.2010

23.-24.10.2010 Azerbajdžán - 2x Mezinárodní výstava psů
Multi. Ch. Avanti Bakarat získal ocenění 2x CAC, 2x CACIB, BOS, BOB, BOG a 4. BIS, Klubový šampion a Šampion Azerbajdžánu!!!! Moc gratulujeme a zdravíme do Moskvy!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

11.11.2010 jsme obdrželi krásné fotečky naší malé Charlottky Nové Kasio, děkujeme kamarádce Romče a posíláme pozdravy do chovatelské stanice York de Mal !!!

 

aktualizace 31.10.2010

27.10.2010 Dnes jsem obdržela krásné fotografie od přátel z Polska. Dětičky jsou po našem Dolcem Amore, vypadají nádherně, přejeme šťastné začátky na výstavách. Srdečné pozdravy posíláme kamarádce Eleně z Yorklandu !!!

 

aktualizace 24.10.2010

18.10.2010 Národní výstava Magnitogorsk (Rusko) - Gentle Man Nové Kasio - VN1, Nejlepší štěně, Best Puppy !!! Gratulace posíláme malému Menimu, Olze a celé rodině !!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Aktuálně nabízíme na prodej 8mi měsíčního pejska. Více ve Štěňatech ...

 

aktualizace 14.10.2010

9.10.2010 Národní výstava Czestochowa (Polsko) Tento víkend jsme se s manželem vydali do Czestochowy na Národní výstavu. Celý den nás provázelo krásné slunečné počasí. Posuzovala paní Magdalena Kozlowska z Polska. Na tuto výstavu jsem přihlásila do třídy dorostu malého "Šášu" Kardinala Nové Kasio a poprvé do mezitřídy "Karlíka" Juana Carlose Bakarat. A zde jsou jejich krásná ocenění ….

Kardinal Nové Kasio - VN1 , BEST Puppy !!!
JCH. Juan Carlos Bakarat - V1, CWC, NDPwR, BOB!!!

Výstavu jsme si opravdu moc užili a musíme moc pochválit pořadatele, protože výstava byla super organizovaná a doslova dech nám vyrazila teplá hrachová polévka s chlebem pro každého vystavovatele na zahřátí, kterou jsme dostali na základě vstupního listu!!! Samozřejmě obrovská radost byla z ocenění našich jorků, protože teprve 17ti měsíční Karlík si domů odvážel titul nejvyšší BOB, oba kluci se moc líbili nejen paní rozhodčí, ale také hlavně spoustě chovatelů, což je pro nás potěšující.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

9.- 10.10.2010 Potěšující zpráva k nám dorazila od naší známé Olgy z Magnitogorska. Náš 7 a půl měsíční Gentle Man Nové Kasio se poprvé zúčastnil výstav. Ve městě Čeljabinsk se konaly o víkendu čtyři výstavy, ze kterých si Gentle Man s Olgou odvezli 4x VN1, Best Puppy!!!! Posíláme obrovské gratulace a jen tak dál .....

 

aktualizace 1.10.2010

25. - 26.9.2010 - tento víkend jsem strávila na Národní výstavě v Brně a na Klubové výstavě v Želivu u Pelhřimova ve společnosti skvělých pomocnic Romany a Olgy.

Pátek jsem jako již tradičně trávila přípravou mých jorků na výstavu a večer k nám dorazila má nová známá Olga, která přiletěla až z Magnitogorsku z Ruska. Její cesta k nám trvala asi 16 hodin. Spala jsem jen dvě hodiny a v časných ranních hodinách jsme společně vyjížděly na NV do Brna. Posuzovala paní Olga Dolejšová a zde jsou naše sobotní úspěchy ... Poprvé s námi cestoval náš dorostenec Kardinál Nové Kasio, který získal ocenění VN 1. Jeho tatínka Ch. Dolce Amore du Gue de L'Adour jsem vystavovala ve třídě otevřené psů - a ocenění pro Dolceho - V1, CAC, Národní vítěz!!!
Dolce Amore  - CAC, Národní vítěz, BOS

penzion, ve kterém jsme bydlelypenzion, ve kterém jsme bydlelyOdpoledne jsme vyrazily do Močovic, kde nás čekala kamarádka Romana, u které jsme měly domluvený nocleh. Penzion nás úplně okouzlil, pokoj v podkroví s krbem, krytý bazén a krásná zahrada. Večer jsme strávily v nedaleké hospůdce a díky skvělé a veselé Romaně jsme se bavily až nám tekly slzy, byla to prostě bomba!!! Na to se nedá zapomenout! Po návratu jsme se všechny vrhly na koupání naší Prima Donny, aby jí to v neděli co nejvíc slušelo. Po třech hodinách jsme padly vyčerpáním do postele, abychom nabraly síly na neděli. Ráno nám Romča připravila ranní kávu a čaj a vyjely jsme do Želivu na Klubovou výstavu, kde bylo přihlášeno 62 jorků a posuzovala polská rozhodčí paní Božena Kowalska - Malitka. A ocenění pro naše vystavované jedince bylo opravdu skvělé, posuďte sami ……

Kardinal Nové Kasio - dorost psi - VN1
Ch. Dolce Amore du Gue de L'Adour - tř. šampionů psů - V1, CAC
ICH. Prima Donna Nové Kasio - tř. šampionů feny - V1, CAC, Klubová vítězka 2010, BOB!!!!!!

Výstavy se také zúčastnil pejsek z našeho chovu Design Nové Kasio, který získal ocenění V4, majitelce Romaně gratulujeme! A zde je pár fotek z úžasně stráveného víkendu ve společnosti skvělých přátel ...


Poděkování patří rozhodčím za skvělé ocenění našich jorků, ČMKCHYT za příjemnou výstavu s krásnými poháry a se spoustou hodnotných cen. Mé velké " DÍKY " patří samozřejmě kamarádce Romaně, která je opravdu bezva a bez její veselé povahy by to prostě nebylo ono. Holky díky za úžasnou pomoc a milou společnost, už se těším na nějaké příště!

 

aktualizace 24.9.2010

Obdrželi jsme krásné foto mladé fenky z našeho chovu I'ts Only Mind Nové Kasio. Tato fenka je dcerkou úspěšného Avantiho Bakarat. Děkujeme kamarádce Marcele a posíláme pozdravy do Cambridgeshire.

 

aktualizace 19.9.2010

11.9.2010 Krajská výstavů psů Liberec (CZ), rozhodčí Antonín Mudra. Gratulace posíláme do Vrchlabí kamarádce Romaně Malkrabové, která získala s pejskem Design Nové Kasio ocenění Výborný 1, Vítěz třídy mladých.

Také moc děkujeme za zaslání krásných fotek malé Charlotky Nové Kasio ...

 

aktualizace 16.9.2010

Představujeme nové dvě fenky z našeho chovu, sladkou Kamélii a miloučkou Ysabell. Brzy budou mít své místo na našich stránkách. Za zhotovení krásných pohlednic děkujeme kamarádce Romaně.

 

aktualizace 13.9.2010

29.8.2010 jsem obdržela milý pozdrav od rodiny Koziarových z Německa, u kterých našel svůj domov můj oblíbený Kornellio Nové Kasio. Budeme jim držet pěstičky ve výstavní kariéře. A zde je pár fotek z příjemného setkání ........

 

aktualizace 10.9.2010

29.8.2010 Národní výstava Moskva, Rusko - veliký úspěch slavil opět náš malý "Mikuša" EXPERT TOUTE Nové Kasio, který získal ocenění CW, JCAC, JBOS, JBOB, BOB a BIG !!!!!!!!!!!!!!! Gratulace posíláme majitelce Angelice a skvělé handlerce Lolitě!

 

aktualizace 7.9.2010

21.8.2010 Klubová výstava teriérů Saratov - Rusko, rozhodčí paní J. Ovsjanikova. CH. Vivaldi Royal Nové Kasio získal CW, CAC, Klubový vítěz, BOS. Gratulace posíláme Natálii a Vivaldimu !!!

 

aktualizace 22.8.2010

15.8.2010 Skvělý úspěch našeho CH. Avantiho Bakarat !!!! Národní výstava Moskva (Rusko), rozhodčí Branislav Rajič (Slovinsko).

Ch. Avanti Bakarat - CW, BOS, BOB, BOG a BISS !!!! Nový Grandšampion Ruska a Klubový šampion. Gratulace posíláme Lolitě a našemu Avantíkovi, moc vám to spolu sluší .............. viz foto:

 

aktualizace 17.8.2010

14.8.2010 knám dorazila opět potěšující zpráva z Národní výstavy konané v Moskvě v Rusku. Pejsek "Mikuša" Expert Toute Nové Kasio (maj. Anzhela Gorbachevskaya) opět vyhrál a odnesl si i titul nejvyšší BOB a R. BIG !!! To vše ve svých 13ti měsících !!! Posíláme velké gratulace a děkujeme Lolitě za skvělé předvedení !!!

EXPERT TOUTE Nové Kasio - CW, Junior CAC, Best Junior, R. Junior BIS, BOB, R. BIG !!!

 

aktualizace 12.8.2010

1.8.2010 se konaly dvě výstavy v Rusku v Moskvě, kde naší chovatelskou stanici zastupoval pejsek "Mikuša" Expert Toute Nové Kasio, bratr Popouška. Děkujeme Lolitě za super prezentaci a za zaslání krásných fotek. Máme velikou radost!
První výstava: CW, JCAC, JBOS, JBOB, BIS Junior III. !!!!
Druhá výstva: CW, JCAC, JBOS, Junior BOB !!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

24.7.2010 Národní výstava Koszalin, Polsko. O tomto víkendu jsem se rozhodla si udělat velký výlet až k Baltskému moři do přímořského města Koszalin. Odjížděla jsem v pátek ve večerních hodinách vlakem z Wroclavi, kam mě doprovázel můj muž Aleš, který se nestačil divit, když jsem mu oznámila kam se vydávám ..... sama, večer nočním vlakem, se dvouma hafanama a s obrovskou taškou věcí na výstavu. Jak pravili všichni moji kamarádi a známí: " Věruš, ty jsi děsnej dobrodruh..." , ale to už je má povaha.

První zděšení přišlo na nádraží ve Wroclawi, kde do vlaku nastupovalo asi milión lidí, takže hledat místo k sezení bylo jak hledat jehlu v kupce sena. Po chvilce se na nás usmálo štěstí a já našla místo, na kterém jsem prospala celou noc v sedě, opřená o přepravku, kde spali Dolce a Karlík. V 6 hodin ráno jsme dorazili do města Bialogard, kde na mě čekal Sergej a odvezl mě do hotelu, kde jsme společně s Angelikou a madam Jean (Koroleva Zhanna) upravovaly naše jorky na výstavu. Okolo 9 hod jsme se v průtrži mračen vydali na výstaviště s celkem šesti jorky. Výstavu posuzovala paní Malgorzata Zakrzewska z Polska. Tiše jsme doufali, že přestane pršet, ale bohužel se tak nestalo. Celý den se nebe nezavřelo.

Jako první nastupoval do třídy mladých psů náš JCH. Juan Carlos Bakarat, který získal V1, Junior CAC a v porovnání ještě BEST Junior !!! Tím splnil podmínky pro udělení titulu Junioršampion Polska !!!

Do třídy otevřené psů nastupoval náš CH. Dolce Amore Du Gue de L'Adour, který získal poslední titul CWC a stal se tím novým ŠAMPIONEM POLSKA !!! Na kůži promočení jsme po ukončení výstavy dorazili na hotel, kde jsem přespala a druhý den po obědě vyrazila taxíkem na nádraží, kde mě opět čekal vlak plný lidí, který mířil do Wroclawi. Dvě hodiny jsem seděla v uličce a pak se uvolnilo jedno místečko pro nás a tak jsem ještě pět hodin trávila ve společnost bezvadných lidí, kteří se vraceli z dovolené od moře. Do Wroclavi jsem dorazila po 20 hod., kde mě netrpělivě čekal můj manžel Aleš s naším Aleškem. Jak já se těšila domů na svou rodinu, po náročném cestování bylo shledání s nimi něco tak krásného ... Přece jen doma je doma. Moji svěřenci opět obstáli na jedničku a Karlík už od poloviny srpna může do mezitřídy a tak nás určitě potkáte i na dalších výstavách.
CH. Dolce Amore Du Gue de L'Adour CH. Dolce Amore Du Gue de L'Adour Juan Carlos Bakarat

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

17.7.2010 Národní výstava Mladá Boleslav (CZ) rozhodčí: Z. Kliment. CH. Dolce Amore Du Gue de L' Adour - R. CAC. Děkuji kamarádce Romaně za pár momentek z kruhu a za skvělou společnost ...

aktualizace 7.8.2010

Děkujeme Marcele za zaslání nových fotek našeho ročního "Popouška" Emotion Poupeé Nové Kasio, který oslavil své první narozeniny, posíláme mu gratulace a moc pozdravů !!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

7.7.2010 - Velké gratulace posíláme do ch. st. Cambridgeshire, kde se naší ICh. Pepsi Colle Nové Kasio a Ch. Dolce Amore Du Gue de L'Adour narodilo 5 štěňátek, 3 fenky a 2 pejsci. Přejeme ať rostou do krásy !!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

4.7.2010 Národní výstava Olsztyn (PL). Posuzovala paní Viva Maria Soleckyj Szpunar. Této výstavy se zúčastnila naše mladinká Anna Bell Nové Kasio, která z 11ti fen ve třídě mladých získala ocenění V1, Junior CAC !!!
Anna Bell Nové Kasio Anna Bell Nové Kasio

Děkujeme Angelice za předvedení a gratulujeme k vítězství a získání titulu BOB a IV. BOG s ICH. Mini Shop Tamagochi !!!
ICh. Mini Shop Tamagochi ICh. Mini Shop Tamagochi

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

25.6.2010 SVĚTOVÁ VÝSTAVA HERNING - DÁNSKO

Je snem každého chovatele přivézt si ze světové výstavy co nejlepší ocenění - přece jen je to taková prestižní výstava těch nejlepších jedinců a každé umístění je pro nás takovým zhodnocením naší chovatelské práce.

Odjížděli jsme ve čtvrtek v časných ranních hodinách, abychom večer dorazili na zarezervovaný hotel Pejsgarden, kde nás už očekávali přátelé Angelika se Sergejem a svým synkem. Hotel byl opravdu luxusní, krásné pokoje s venkovním posezením, bazénem, restauracemi všeho druhu, bowlingem …… prostě paráda. V pátek ráno jsme se rozjeli na výstavu v plném obsazení Angelika, Sergej, Aleš, má maličkost a 5 našich jorků. Opravdu Dánsko nezklamalo svou čistotou, krásnými halami, velkými prostornými kruhy a boxy na úpravu psů se zásuvkami. Celkem bylo přihlášeno 127 jedinců a posuzovala paní Kristina Opara z Polska. No a tady jsou naše ocenění ……

Ve třídě mladých psů obdržel náš JCH. Juan Carlos Bakarat ocenění Výborný. Do mezitřídy psů nastupoval CH. Dolce Amore du Gue de L'Adour a CH. Xcell Priority Nové Kasio, kterého vystavovala Angelika. Dolce získal ocenění Výborný a náš Emílek postoupil do užšího výběru čtyř nejlepších a tak jsme s manželem netrpělivě stáli u kruhu a drželi našemu Emílkovi pěstičky …… a snad to trochu pomohlo. Ocenění pro našeho Emílka VÝBORNÝ 1. , Vítěz mezitřídy psů !!!! Emoce byly obrovské a volání do ČR spolumajitelce a kamarádce Marcele, která netrpělivě čekala na zprávu, bylo plné dojetí jak z mé strany, tak z její. A věřte, že jsme se za slzy vůbec nestyděly!!! V šampionech nás prezentovala ICH. Prima Donna Nové Kasio, která si odnesla také ocenění Výborná. V mezitřídě fen vystavovala Angelika svou Xtra Beauty Nové Kasio, která byla vybrána do čtyř nejlepších a tak jsme jen tiše doufali a přihlíželi jak si holky povedou. A konečné rozhodnutí pro Beauty VÝBORNÁ 1, Vítězka mezitřídy fen !!! No co víc jsme si mohli všichni přát, dvě první místa ze světové výstavy snad hovoří za vše …… byl to skvělý pocit a večerní oslava na sebe nenechala dlouho čekat. Unavení, ale nesmírně šťastní jsme do noci oslavovali náš úspěch. V sobotu ráno po snídani jsme ještě udělali pár společných fotek na památku a rozjeli se k domovu. Naše zastávka byla až v Drahkově u kamarádky Marcely, která nás už netrpělivě očekávala a společně jsme se vydali do blízké restaurace a oslava pokračovala ……. byl to opravdu náročný víkend. V neděli dopoledne jsme se rozloučili s Marcelou, naložily další členy naší smečky, které opět hlídala naše Marcelka a vydali se konečně k domovu.

Strašně moc bych chtěla poděkovat Angelice za její profesionální handling, je pro nás zlatým pokladem !!! Kamarádce Marcelce, která je pro mě kamarádkou s velkým K, je mi velkou oporou ve všech životních situacích, za to jí patří nepopsatelné DÍKY !!!! Nesmím zapomenout na moji pomocnici Péťu a na moji přítelkyni paní Marii Bohmeovou, které se po dobu mé nepřítomnosti staraly o zbytek mé smečky a pečovaly o náš skvělý domov, a hlavně na mého skvělého manžela, který je pro mě tím nejcennějším co mám !!!
CH. Xcell Priority Nové Kasio CH. Xcell Priority Nové Kasio CH. Xcell Priority Nové Kasio CH. Xcell Priority Nové Kasio
CH. Xcell Priority Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio
ICH. Prima DonnaNové Kasio CH. Dolce Amore du Gue de L'Adour JCH. Juan Carlos Bakarat JCH. Juan Carlos Bakarat příprava na vystavování
naše výprava únava našich řidičů


Xtra Beauty Nové Kasio

Xcell Priority Nové Kasio "Emílek"

 

 

aktualizace 21.7.2010

Velké gratulace posíláme paní Lolitě a našemu Avantimu, který sbírá v Rusku na výstavách samá vítězství !!! Z fotek je vidět, že je o něj parádně postaráno a je z něj opravdu výstavní fešák, moc děkujeme a držíme pěstičky i nadále nejen Avantíkovi ale i naší mladinké Abi Gail !!!

12.6.2010 Národní výstava Kharkov (UKR) - mezitřída - CW, CAC, BOS, BOB
13.6.2010 Národní výstava Poltava (UKR) - mezitřída - CW, CAC, BOS, BOB
19.6.2010 Národní výstava Kostroma (RUS) - šampionů - CW CAC, BOS, BOB, BIG - I, BIS - II
19.6.2010 Klubová výstava Kostroma (RUS) - šampionů - CW, BOS, BOB, BISS

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Děkujeme Marcelce, že nám poslala foto krásné dcerky našeho Ch. Avantiho Bakarat, je moooooc hezounká !!!

 

aktualizace 23.6.2010

Děkujeme kamarádce Marcele za zaslání nových fotek našeho 11ti měsíčního Popouška. Je velmi krásně napěstovaný, máme z něho velkou radost.

Velké gratulace posíláme paní Eleně z Yorklandu, která nám zaslala kouzelné fotky narozených štěňátek po našem Ch. Dolce Amore du Gue de L' Adour, dvě holky a jeden kluk. Přejeme ať rostou do krásy !!!

 

aktualizace 28.5.2010

MÁME DALŠÍHO ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE VÝSTAVY, DALŠÍ BEST IN SHOW!!!! V neděli 23.5.2010 se konala Národní výstava v Kaliningradu v Rusku. Na této výstavě posuzovala známá chovatelka a majitelka světoznámé chovatelské stanice MINI SHOP paní Anna Babaeva, jedna z největších osobností jorkšírského světa, která se chovem zabývá již řadu let a může se pyšnit svými úspěšnými odchovy. O to více jsme byli zvědaví, jak se jí budou naši jorci líbit. Přihlášeni byli čtyři jedinci z naší chovatelské stanice a zároveň jsou všichni dětmi naší ICh. La Perly Bakarat. A tady jsou jejich skvělé výsledky ….

ICh. Prima Donna Nové Kasio - CAC, BOB, BOG a BEST IN SHOW (rozh. Galiaskarova L. - RUS) !!!!!!!
Ch. Xcell Priority Nové Kasio - CAC, BOS, Nový šampion RUSKA!!!
JCh. Xtra Beauty Nové Kasio - CAC
Anna Bell Nové Kasio - V3 z 9 fen - poprvé se představila naše nová 11ti měsíční fenka Andulka, která je naší další výstavní nadějí. Posuďte sami, jak se poprvé krásně předvedla…..

Mé velké poděkování patří naší kamarádce a úžasné handlerce Angelice za její profesionální práci a lásku, kterou dává našim jorkům. Také paní rozhodčí Anně Babaevě za její skvělé ocenění našich jorků - je to pro nás velká pocta a velmi si toho vážíme !!!
Xtra Beauty Nové Kasio Xtra Beauty Nové Kasio Anna Bell Nové Kasio Anna Bell Nové Kasio Anna Bell Nové Kasio Anna Bell Nové Kasio
BOB a BOS - Prima a Xcell Prima Donna Nové Kasio Prima - BOB, BOG, BIS Prima - BOB, BOG Prima a  Xcell
Xcell Priority Nové Kasio - BOS

 

aktualizace 20.5.2010 (25.5.2010 doplněny fotky k reportáži z Jelení Hory)

Máme za sebou opět dva úspěšné víkendy …………

16.5.2010 jsme vystavovali na Národní výstavě v Jelení Hoře v Polsku, kde jorkšírké teriéry posuzoval pan Jaromír Dostál (CZ). Počasí nám moc nepřálo, protože se teplota po celý den pohybovala okolo 10 stupňů, ale přesto se naši psi předváděli s obrovskou chutí. A jaké bylo hodnocení pana rozhodčího ... Ch. Dolce Amore du Gue De L'Adour - CWC, NDPwR, BOB, R. BOG!!! (skupinu posuzovala Malgorzata Zakrzewska). JCh. Juan Carlos Bakarat - V1, Junior CAC.
JCH. Juan Carlos Bakarat - Junior CAC Finále Dolce  2. BOG Finále Dolce  2. BOG BOB pes a BOS fena BOB pes a BOS fena
BOB pes a BOS fena s rozhodčím

15.5.2010 jsme obdrželi skvělou zprávu od naší kamarádky Angeliky, která vystavovala na Mezinárodní výstavě v Kaliningradu naši Prima Donnu a Emílka. Posuzovala ruská rozhodčí paní Senashenko Ekaterina. A tady jsou jejich skvělá ocenění: ICh. Prima Donna Nové Kasio - CAC, CACIB, BOS a stala se Šampionkou RKF. Ch. Xcell Priority Nové Kasio - CAC, R. CACIB.
ICh. Prima Donna Nové Kasio ICh. Prima Donna Nové Kasio ICh. Prima Donna Nové Kasio ICh. Prima Donna Nové Kasio
ICh. Prima Donna Nové Kasio Ch. Xcell Priority Nové Kasio Ch. Xcell Priority Nové Kasio

8.5.2010 se konala Mezinárodní výstava v rakouském Salzburgu, kde našeho Dolceho vystavovala Nikol Halfarová, moc ji tímto děkujeme. Posuzovala rakouská rozhodčí paní Sussane Kuratko a ocenila našeho Dolceho známkou V1, CAC.
Ch. Dolce Amore du Gue De L'Adour

Ayers Rock Nové Kasio16.5.2010 Národní výstava Tagil - Rusko. Ayers Rock Nové Kasio získal ocenění V1, Junior CAC. Majitelce Natálii posíláme velké gratulace!

 

aktualizace 6.5.2010

Máme za sebou dva náročné víkendy se skvělými výsledky našich jedinců .......

24.-25. 4.2010 jsme se s mým manželem a s pěti našimi jorky rozjeli do dalekého Asenovgradu v Bulharsku. Vše bylo velmi náročné, protože již od pondělí jsem plánovala rozmístění našich zbylých miláčků, kteří museli zůstat doma. A tak naši "carevnu" (jak ji pojmenovala má pravá ruka Marcelka) jsem svěřila i s jejími nádhenými potomky do jejích rukou. Bylo mi těžko u srdce, protože naše Perla nikdy nebyla bez mé maličkosti tak dlouho a ještě tak daleko od svého domova. Ale jak jsem slyšela, měla tam úplný komfort - spaní v posteli, spoustu jídla, skvělou společnost malého 2letého Martínka, který se pořád ptá kdy se vrátí "Pupa" (tak nazýval naši La Perlu), no prostě měla se jak v bavlnce. Zbytek mé smečky a 17 štěňátek měla na starosti má nenahraditelná pomocnice Péťa, která trochu zaměstnala i svou mamku. O všechny bylo skvěle postaráno a všem mým přátelům za to patří obrovské DÍKY !!!

A tady jsou naše výsledky ........

V sobotu posuzoval rozhodčí ze Slovinska pan Boris Baič a ocenil naše jorky takto:
Ysabell Nové Kasio - V1, Junior CAC, Best junior
Juan Carlos Bakarat - V1, Junior CAC, Best Junior, Junior BOB
Ch. Dolce Amore Du Gue de L'Adour - CAC, CACIB, BOS
ICh. Prima Donna Nové Kasio - CAC, CACIB, BOB, BOG, R. BIS!!!!!!!

V neděli posuzoval pan Georgi Eftimov z Bulharska a tady jsou jeho hodnocení:
JCh. Ysabell Nové Kasio - Junior CAC, Best Junior = nový Junioršampion Bulharska
JCh. Juan Carlos Bakarat - Junior CAC, Best Junior, Junior BOB = nový Junioršampion Bulharska
Ch. Dolce Amore Du Gue de L'Adour - CAC, CACIB, BOB
Ch. Pepsi Colla Nové Kasio - CAC, CACIB, BOS = nový INTERŠAMPION !!!!!!!!
ICh. Prima Donna Nové Kasio Juan Carlos Bakarat Juan Carlos Bakarat Juan Carlos Bakarat Juan Carlos s kamarády
Juan Carlos s kamarády Ysabell Nové Kasio Ysabell Nové Kasio výstavní areál
příprava na nedělní výstavu

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Víkend 1. - 2.5.2010 jsem trávila se svou kamarádkou Angelikou a jejím manželem na dvou výstavách v Praze. Angelika přijela už ve čtvrtek odpoledne a tak jsme měly celý večer na povídání a myslím, že jí u mě čekalo velké překvapení v podobě malého černého klubíčka s růžovou mašlí na krku a názvem Geischa Nové Kasio, která je dcerkou její tolik oblíbené Primuši (ICh. Prima Donny Nové Kasio a Ch. Dolceho Amore Du Gue de L'Adour). Doufáme, že bude alespoň tak úspěšná, jako její maminka s tatínkem!!!!

V sobotu jsme vystavovali na MVP v Praze, kde posuzovala paní Catherine Lebret z Francie. Já jsem vystavovala našeho Karlíka, který si z obrovské konkurence odnesl ocenění V3 a náš Ch. Dolce Amore opět vyhrál a získal ocenění V1, CAC a tím začal Šampionát ČR. Angelika vystavovala svého Ch. Wranglera Bakarat a spolu si vybojovali ocenění V2, R. CAC.

Druhý den se konala Klubová výstava ČMKCHYT, kterou jsem pojala jako rodinný výlet a po výstavním maratonu předala vystavování do rukou svého syna. Již dlouho jsem svému malému synovi Aleškovi slibovala, že si bude moci vyzkoušet vystavování pejska a tak, na jeho žádost, jsem ho přihlásila do soutěže Dítě a pes. A jaké bylo překvapení pro mě, manžela a všechny mé kamarády, když jsem viděla jak náš Aldík vběhl do kruhu a jak s přehledem vodil naši Prima Donnu, která vedle něho šla jako bych jí vedla já. Když je paní rozhodčí Olga Dolejšová zastavila, tak si automaticky sedl na bobek, přehodil vodítko okolo krku a postavil Primušu do výstavního postoje, to se nám všem až tajil dech ........ Oba si odnesli svůj první pohár a plný pytlík sladkostí. Věřte, že pro mě to byl ten nejúžasnější zážitek z celého víkendu a díky za něj, ač je to jen jiskřička naděje.
Aleš a Prima Aleš a Prima Aleš a Prima Aleš a Prima Aleš a Prima Aleš a Prima

Gratulace patří Angelice, která skvěle předvedla našeho "Emílka" Xcell Priority Nové Kasio, který se bohužel panu rozhodčímu moc nelíbil a tentokrát pouze V4, ale za to lidem se líbil převelice a to je pro nás potěšující !!!
Xcell Priority Nové Kasio Xcell Priority Nové Kasio Xcell Priority Nové Kasio Xcell Priority Nové Kasio Xcell Priority Nové Kasio Xcell Priority Nové Kasio

Ch. Wrangler Bakarat svou třídu vyhrál a odnesl si ocenění V1, CAC a tím získal Šampionát ČR. Jak Emílek tak i Wrangler získali Klubového šampiona ČMKCHYT a překrásné poháry. Ještě jednou gratulujeme !!!!!!!!

Marcelce děkujeme za krásné fotky, všem kamarádům a přátelům za milou společnost, a už se těšíme na další společnou výstavu, kterou bude SVĚTOVÁ VÝSTAVA v Dánsku.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Velké gratulace posíláme do Ruska paní Natálii, majitelce našeho Ch. Vivaldiho Royala Nové Kasio, která získala na výstavě v Jekatěrinburgu ocenění nejvyšší CAC, BOB, BOG a BEST IN SHOW!!!!!!!
Vivaldi Nové Kasio Vivaldi Nové Kasio Vivaldi Nové Kasio Vivaldi Nové Kasio Vivaldi Nové Kasio

 

aktualizace 21.4.2010

Děkujeme kamarádce Romaně za zaslání krásných fotek našich odchovanců Charlieho a Charlottky a Zorrica, který oslavil své první narozeniny. Přejeme mnoho hezkých chvilek a miminkům ať rostou do krásy.
Charlie a Charlottka Nové Kasio Zorrico Nové Kasio

Na stránku s nabídkou štěňátek jsme doplnili fotky aktuálních vrhů.

 

aktualizace 15.4.2010

Ve dnech 27.- 28.3.2010 se konala jedna z nejprestižnějších výstav v Rusku - EURASIA 2010. Z této výstavy jsme obdrželi fantastické zprávy od paní Lolity Černěnko, která se zúčastnila této výstavy s naším Ch. Avantim Bakarat. V sobotu posuzoval pan J. Schepers z Holandska a v neděli F. Chochetti z Itálie. Oba dva dny získal náš AVANTI ocenění V2, R. CAC a tím splnil podmínky pro udělení titulu ŠAMPION RUSKA!!! Veliké gratulace posíláme Lolitě i Avantíkovi, udělali nám obrovskou radost.
Avanti Bakarat Avanti Bakarat Avanti Bakarat Avanti Bakarat Avanti Bakarat Avanti Bakarat

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

27.3.2010 se náš "Emílek" Xcell Priority Nové Kasio vydal se svojí paničkou do Lotyšska, kde se konala Mezinárodní výstava ve městě Riga. Společně získali opět super umístění - Výborný 1, CAC a tím získal Emílek Šampionát Lotyšska! Moc gratulujeme!

 

aktualizace 2.4.2010

21.3.2010 se konala Národní výstava v Jekatěriburku v Rusku, kde nás prezentovali dva jedinci z našeho chovu. Poprvé se představil ve třídě mladých psů Ayers Rock Nové Kasio (další syn naší krásné La Perly Bakarat), který si odnesl ocenění V1, Junior CAC! Ch. Vivaldi Nové Kasio získal CW, CAC, BOB, 2. BOG - šampion RKF. Moc gratulujeme majitelce Natálii a našim odchovancům.
Vivaldi Nové Kasio Vivaldi Nové Kasio

 

aktualizace 31.3.2010

26.3.2010 jako již každoročně jsem si nenechala ujít MVP v polských Katowicích, která bývá velmi silně obsazená a většinou posuzují zahraniční rozhodčí. V letošním roce posuzovala známá rozhodčí a chovatelka jorkšírských teriérů paní Ana Mesto ze Španělska (ch. st. La Villa Y Corte). Byla jsem velmi zvědavá na její posuzování a hlavně na to, jak si naši jorci povedou. Přihlášeno bylo 78 yorkšírů.

Teprve 10 ti měsíční Juan Carlos Bakarat nastupoval poprvé do třídy mladých do silné konkurence 10ti jedinců, kteří byli všichni starší než on a tedy měli napěstovanější srst a působili daleko dodělanějším dojmem. Paní rozhodčí si všechny psy stavěla sama a náš Karlík stál jak socha a předváděl se s obrovským temperamentem a chutí. Byli jsme vybráni do užšího výběru čtyř nejlepších a pak se chodilo a rozhodnutí paní rozhodčí pro našeho mladinkého Karlíka - Výborný 1, JUNIOR CAC!!! Obrovská radost, protože Karlík začal Junioršampiona Polska tím nejtěžším titulem z mezinárodky, máme z něj nepředstavitelnou radost, protože je to opravdový psí krasavec, však posuďte sami, jak roste do krásy.

To jsem ani ve snu netušila co mě čeká dál ...

Do mezitřídy psů jsem nastupovala s naším Ch. Dolce Amore du Gue de L'Adour, který v konkurenci čtyř jedinců zvítězil a získal CWC se slovy paní rozhodčí: "že pes je excelentní a překrásně se předvádí". A tak nás ještě čekalo porovnání o CACIBa s velmi silnými soupeři ze tříd otevřené a šampionů. Musím podotknout, že oba vítězové těchto tříd mají za sebou mnohá vítězství a jsou to opravdu překrásní jedinci! Byl to opravdu těžký boj, ale katowické štěstí neopustilo ani Dolceho a ani mě. A výsledné hodnocení pro našeho 18ti měsíčního Dolceho NDPwR, CACIB, BOS!!!!!!!!!!! Začátek pro titul Interšampion máme a hurá dál ..... máme nepředstavitelnou radost!!!

Dolce v mezitřídě Dolce v mezitřídě finále o BOB

Jen škoda, že se toho štěstí nedožila majitelka Dolceho, paní Aňa Zwolinská, určitě by na nás byla pyšná a jestli se na nás dívá z nebíčka, tak má určitě obrovskou radost jako máme my.

Poděkování patří paní rozhodčí paní Aně Mesto za její skvělé posouzení našich jedinců, paní Eleně z Yorklandu za krásné fotky a nádhernou gratulaci, za krásný mail od skvělé handlerky Aleksandry Lukaszuk ................ to potěší!!!! Jsem ráda, že se vám naši jorci líbí, je to nádherný pocit a stojí za velké DÍKY !!!

 

aktualizace 25.3.2010

20.3.2010 Národní výstava Kaliningrad, Rusko. Na této výstavě přálo opět štěstí našemu "Emílkovi" Xcell Priority Nové Kasio, který vyhrál třídu otevřenou psů a získal ocenění V1, CAC a v porovnání porazil vítěze mezitřídy i šampionů a získal Národního vítěze a titul BOS!!!

Gratulace a poděkování posíláme Angelice a Emílkovi.

 

aktualizace 14.3.2010

Zaktualizovali jsme nabídku štěňátek.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

6. - 7.3.2010 tento víkend přál opět našemu Avantimu a Emílkovi. Avanti nás zastupoval tentokrát na dvou mezinárodních výstavách v Minsku v Bělorusku, kde získal v mezitřídě psů 2x CAC a tím splnil podmínky pro udělení titulu ŠAMPION BĚLORUSKA!!! Blahopřejeme!

V neděli 7.3.2010 se naše kamarádka Angelika vydala na Klubovou výstavu terierů, která se konala ve Wloclawku v Polsku. Přihlášeno bylo úctyhodných 99 jedinců a posuzovala paní Malgorzata Supronowicz (třídy psů) a pan Janusz Opara (třídy fen). V mezitřídě psů vystavovala Angelika našeho "Emílka" Xcell Priority Nové Kasio a vedli si spolu báječně. Nejenže Emílek vyhrál svou třídu a získal ocenění CWC ale v porovnání se svými konkurenty ze třídy otevřené a šampionů si odnesl ještě tituly NDPwR, Klubový vítěz a Vítěz Polska 2010!!! A to vše ve svých 18ti měsících!

Z mezitřídy fen si naše JCH. Xtra Beauty Nové Kasio odnesla známku V4 z 23 fen.

Poděkování posíláme naší skvělé handlerce Angelice a Sergejovi a přejeme další úspěchy na dalších výstavách !

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

10.3.2010 jsme dostali milý pozdrav z Ruska, z dalekého Jekatěrinburku od paní Natálie, na fotografii s pejskem Ayers Rock Nové Kasio, kterého zanedlouho čeká premiéra na své první výstavě, přejeme hodně výstavních úspěchů!!!!!

 

aktualizace 9.3.2010

Po smutné události, která nás potkala k nám dorazily opět zprávy radostné. V sobotu 28.2.2010 se konala Národní výstava v Moskvě, kde se skvěle prezentoval náš Ch. Avanti Bakarat - získal ocenění CW, CAC, BOS, BOB!!! Gratulace posíláme Lolitě a Avantimu a přejeme mnoho dalších úspěchů !!!

 

25.2.2010 jsme obdrželi velmi bolestnou zprávu, že dne 21.2.2010 nás navždy opustila paní Anna Zwolinská, majitelka světoznámé chovatelské stanice jorkšírských teriérů BAKARAT.

Byla pro mě člověkem, kterého jsem měla velmi ráda, kterého jsem velmi uznávala a od kterého jsem se mnoho naučila. Vděčím jí za překrásné jorky, kteří se stali skvělým základem naší chovatelské stanice a za přátelství, které mi bude navěky chybět.

"Anni, nikdy na tebe nezapomeneme a navždy zůstaneš s námi v našich srdcích", Věra s rodinou.

aktualizace 24.2.2010

Víkend 20. - 21.2. nám přinesl samé radostné zprávy.... Začneme tou první .... sobotu v časných ranních hodinách se naší Interšampionce Prima Donně narodilo 5 krásných štěňátek - 2 fenky a 3 pejsci, všichni úplně vyrovnaní vážící 13 dkg. Primuška se opravdu vyznamenala, porod netrval ani 2 hodiny. V neděli po obědě porodila naše zasloužená mamina Miss Foto Bakarat 4 štěňátka, 2 fenky a 2 pejsci, též vážící všichni 13,14 dkg a to vše za hodinu a půl. Proto si naše holky zaslouží obrovskou pochvalu! Podrobnoti najdete v rubrice Štěňátka, až nám trochu povyrostou.

V neděli večer jsme obdrželi úžasnou zprávu z ruské výstavy konané v Kaliningradu, naše Xtra Beauty Nové Kasio vystavovaná ve třídě mladých fen vyhrála třídu mladých s oceněním Výborná 1, JUNIOR CAC, z porovnání s krásným Galapagosem Bakarat si odnesla BEST JUNIOR a porazila i všechny vítěze dospělých tříd a získala titul BOB !!! V závěrečných soutěžích získala BIS JUNIOR a II. BIS celé výstavy a to vše ve svých 17ti měsících!!!!! Tím splnila podmínky pro udělení titulu JUNIOR ŠAMPION RUSKA a BĚLORUSKA! Gratulace posíláme do Ruska naší krásné XTRA BEAUTY a její paničce ANGELICE!!!

A aby toho nebylo málo, tak se musíme pochlubit dalším úspěchem našeho CH. Avantiho Bakarat, který získal na 3 výstavách v Moskvě své první tituly: 20.2. - CAC, 21.2. - CAC a 22.2. - CW, CAC, BOS! Moc gratulujeme pyšné majitelce Lolitě a děkujeme za překrásné fotografie.

 

  

aktualizace 21.2.2010

12.2.2010 Jsem obdržela milou gratulaci a překrásný dárek k mým narozeninám od našich skvělých přátel z Ruska a protože má radost byla tak veliká, že jsem měla až slzy v očích, rozhodla jsem se zveřejnit tento dárek na našich stránkách. Je velmi milé mít takové přátelé jako jsou Angelika a Sergej, děkuji vám za všechno a hlavně za přátelství, které je v této době tak vzácné. Moc si toho vážíme. Věra s Alešem

Nesmím zapomenout dodat, že obraz je ruční práce a je celý vyroben z pravého jantarového kamene. Snad se vám všem bude líbit.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

14.2.2010 Národní výstava Bydgoszcz (PL) - Tuto neděli se opět zadařilo našemu "Emílkovi" Xcell Priority Nové Kasio, který ve svých 17ti měsících vyhrál třídu otevřenou psů, získal ocenění V1, CWC a tím začal šampionát Polska. A to vše díky skvělé handlerce Angelice, moc gratulujeme a jsme na vás pyšní !!!

 

aktualizace 9.2.2010

22.1.2010 - Letošní výstavní sezónu jsme začali zimní Národní výstavou v polském Glogově. Na tuto výstavu mě doprovázel můj manžel a celý den jsme trávili ve společnosti mé kamarádky Marcely Zárubové a jejího přítele Martina. Tuto výstavu posuzovala rozhodčí z Itálie paní Sonia Pagani.

Ve třídě dorostu psů jsem vystavovala malého Juana Carlose Bakarat, který se předváděl s obrovským temperamentem a získal ocenění VN1, Vítěz dorostu psů a ve finále s nejlepší fenou získal ještě titul Best Puppy!!!

Mezitřídu psů vyhrál náš zapůjčený Ch. Dolce Amore Du Gue de L'Adour a připsal si další CWC do své sbírky na šampionát Polska.

Ve třídě šampionů fen vystavovala Marcela svou oblíbenou Ch. Pepsi Collu Nové Kasio, která získala třetí CWC a tím splnila podmínky na udělení titulu POLSKÝ ŠAMPION!!! Marcelce a Pepině moc gratulujeme!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

2.2.2010 jsme obdrželi krásné fotografie pejska z našeho chovu malého "Popouška" Emotion Poupeé Nové Kasio, maj. Marcele děkujeme.

A 3.2.2010 jsme dostali fotky jeho bratra Experta Toute Nové Kasio, kterému doma říkají Mikuša. Děkujeme Angelice za zaslání nových fotografií.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Dále představujeme další fenku z našeho chovu Bayleis Nové Kasio, majitelce Tatianě Tarasyuk z Ruska děkujeme za krásné fotečky.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Nabízíme z štěňátka z vrhu "F" - první štěňátka po Ch. Dolce Amore du Gue de L'Adour, matkou je Ch. Cordoba Bakarat.
Máme dva pejsky: Flash Dance Nové Kasio, Family Frost Nové Kasio

 


Loňské zprávy najdete TADY.