aktualizace 13.12.2011

4.12.2011 Mezinárodní výstava Wels (Rakousko), rozhodčí Olga Dolejšová /CZ/

CH. Juan Carlos Bakarat - V1, CAC, CACIB !!!

Výstava ve Welsu byla pro letošní rok výstavou poslední. Myslím, že jsme úspěšně zakončili výstavní sezónu a budeme se těšit na nový rok 2012 ! Doufáme, že nám přinese opět mnoho krásných chvil s našimi čtyřnohými kamarády .

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

26. - 27.11.2011 2x Klubová výstava Annaberg (Německo) .... Velké gratulace posíláme Martině a našemu Šášovi, kteří si odvezli z Annabergu titul nejvyšší BOB !!!

26.11.2011 JCH. Kardinal Nové Kasio - V2, R. VDH ChA - rozh. Mgr. B. Ovesná (CZ)
27.11.2011 JCH. Kardinal Nové Kasio - V1, CAC, VDH ChA, BOB !!! - rozh. Yolanda Nagler Magal (IRL)

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Velké gratulace posíláme do Běloruska "Totimu" O'Ti Toti Cambridgeshire, který je synem našeho ICH. Dolceho Amore du Gue de L'Adour a naší ICH. Pepsi Colly Nové Kasio. Toti vyhrává výstavu za výstavou a během dvou měsíců získal BISS, BIG, BOB, Klubový vítěz, Šampion Ruska, Šampion RKF a Šampion RFLS. Katjuš a Olgo jsme na vás s Marcelou moooooc pyšní !!! Přejeme i nadále takové skvělé úspěchy !!! A zde je několik fotografií krásného Totiho .....

aktualizace 5.12.2011

19.11.2011 Mezinárodní výstava Kielce (Polsko). Tento víkend jsem trávila s přáteli na Mezinárodní výstavě v polských Kielcích. Přihlášených jorků bylo 86, třídy psů posuzovala paní Viktoria Pogodina z Ukrajiny a třídy fen pan Iuza Beradze z Gruzie. A tady jsou naše krásné výsledky.....

Náš "Miloušek" One In Million Nové Kasio nastupoval poprvé do třídy mladých, ve svých 10ti měsících získal ocenění V1, Junior CAC a z porovnání s nejlepší fenkou ještě Junior BOB!!!

A naší "Máňušce" JCH. Kamelie Nové Kasio se také zadařilo, ze třídy otevřené z konkurence 18 fen si odnesla ocenění V1, CAC a z porovnání ještě CACIB a BOB !!!

Radost byla nepopsatelná ..... Máňa si za BOB odnesla ze závěrečných soutěží obrovský pohár, do kterého by se vešla úplně celá . Byl to krásně prožitý víkend s krásnými výsledky. Děkuji moc rozhodčím za krásné hodnocení našich jorků a přátelům za milou společnost !

 

aktualizace 30.11.2011

Do naší chovatelské stanice byl zapůjčen nový překrásný pejsek jménem Bugatti Veyron. Přátelům Katje a Olegovi z Běloruska moc děkujeme za jeho zapůjčení a doufáme, že bude velkým přínosem do našeho chovu! Bugattiho budete mít příležitost vidět s námi i na výstavách, tak nám držte pěsti ať nám přeje štěstí ......

 

aktualizace 9.10.2011

1.10.2011 - Klubová výstava ČMKCHYT, Želiv
První říjnovou sobotu jsme se se synem Aleškem rozjeli na Klubovou výstavu do Želivu u Pelhřimova. Tuto výstavu posuzoval pan Zdeněk Kliment (CZ) . Přihlášených jorků bylo 70. Přihlásili jsme naši Máňu a Milouška, kteří si odnesli krásná hodnocení, nádherné poháry a spoustu krásných cen.

One In Million Nové Kasio - VN1 , Nejlepší dorost pes

JCH. Kamelie Nové Kasio - V1, CAC. Naši Kamelii už dělí od titulu Český šampion pouze poslední CAC, na který si bude muset počkat až do příštího roku. Máme velikou radost, protože jí je teprve 18 měsíců.

Kamelie a Miloušek se také zůčastnili soutěže o nejlepší pár psů a tuto soutěž se jim také podařilo vyhrát. A nakonec si Alešek s Milouškem zasoutěžili v kategorii dětí, kde obdrželi krásný pohár, zlatou medaili z čokolády a plno dobrých mlsotek!

Byla to opravdu krásně strávená sobota se super přáteli, kterým děkujeme za milou společnost a doufáme, že to bude tak príma i příště ......Děkujeme moc panu rozhodčímu za krásné hodnocení našich jorků a celému klubu ČMKCHYT za krásnou výstavu. Už se těšíme na příště !!!

 

aktualizace 22.9.2011

17.9.2011 - jsme si udělali krásný výlet do Brna, kde se konala Národní výstava psů. Posuzovala paní Olga Dolejšová. Zde jsou naše výsledky s krásnými fotografiemi našich jorků ....................

Ch. Juan Carlos Bakarat - třída otevřená psů - V1, CAC. Našeho Karlíka už dělí od titulu Český šampion pouze poslední titul, na který si bude muset počkat až do příštího roku.

JCh. Kamelie Nové Kasio - mezitřída fen - V1, CAC.

JCh. Kardinal Nové Kasio (maj. Bašeová Martina) - mezitřída psů - V1, CAC.

Tentokrát mé poděkování patří nejen paní rozhodčí za krásné hodnocení našich jorků, přátelům za milou společnost a všem našim příznivcům za krásná slova, která jste nám napsali. To těší ze všeho nejvíce. Jsme rádi, že se naši jorci líbí! Je to pro nás ta největší odměna! Další díky posíláme Martině za její péči a práci, kterou věnuje našemu Kardinalovi a Zorce a Petrovi Kočích za krásné fotografie našeho Karlíka. Moc vám všem DÍKY !!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

3.9.2011 Klubová výstava I. CZ yorkshire terrier klubu, rozhodčí pan František Polehňa (SK) JCh. Kardinal Nové Kasio - V1, CAC. Gratulujeme Martině a Šášovi ke krásnému umístění, radujeme se s vámi ........

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Do fotogalerie našeho "Karlíka" Juana Carlose Bakarat jsme doplnili nové fotky.

 

aktualizace 2.9.2011

28.8.2011 - Poslední prázdninový víkend jsme navštívili polské město Bialystok, kde se konala mezinárodní výstava. Jorkšírských teriérů bylo 64 a posuzovala paní Galina Zhuk z Běloruska.

Poprvé s námi cestoval i můj oblíbený Miloušek - pejsek z našeho chovu s výstižným jménem ONE IN MILLION Nové Kasio, který sklidil největší obdiv nejen od rozhodčích, ale i od chovatelů, což je pro nás velkou poctou!!! A jeho hodnocení na první výstavě -
Třída štěňat - VN1, Best Puppy.

Jako další nastupoval poprvé do třídy šampionů náš CH. Juan Carlos Bakarat a zde je jeho krásné hodnocení - V1, CWC, CACIB, BOS!!! Karlík si tak připsal do své sbírky druhý CACIB. Radost byla opravdu veliká ...

V mezitřídě fen jsem vystavovala naši Máňušku - JCH. Kamelii Nové Kasio, která získala ocenění Výborná 3.

Děkujeme paní rozhodčí za krásné hodnocení našich jorků a přátelům za milou společnost.

Na zpáteční cestě jsme přenocovali v našem oblíbeném hotelu GÓRSKI, který je opravdu hotelem s velkou úrovní, příjemným personálem, výborným jídlem ve stylových restauracích a překrásnými pokoji se super vybavením. Prostě to nemělo chybu, byl to překrásný výlet.

 

aktualizace 29.8.2011

20.8. - 21.8.2011 2x MVP Duodanube Bratislava (Slovensko) Další krásné výsledky ze Slovenska si odvezl náš "Šášulka" JCH. Kardinal Nové Kasio s Martinou ...

20.8. získal od francouzského rozhodčího ocenění V1, CAJC, Best Junior - nový Junioršampion Slovenska !!!

21.8. posuzoval rozhodčí z Itálie a Šáša si už z mezitřídy psů odnesl V1, CAC a R. CACIB!!!

A zde je pár fotografií našeho olíbeného Šáši .....

Martino a Šášo moc gratulujeme a přejeme i nadále krásné úspěchy !!!! Máme velikou radost !

 

aktualizace 23.8.2011

Radostnou novinku jsme obdrželi opět z Ruska. Velké gratulace posíláme paní Natalii Ustinovej majitelce nového Multišampiona Good Bye Nové Kasio a zde jsou jeho šampionáty, které získal do svých 17 měsíců!!! .... Junioršampion Ruska, Šampion Ruska, Bulharska, Kypru, Gruzie, Makedonie, Montenegra, Moldavie, pobaltských zemí, Afrodita Black Sea Winner a Grandšampion Bulharska.

Za profesionální předvedení děkujeme také paní Evgenii Balandině. A zde je pár nových fotografií z výstav našeho úspěšného Good Bye ...

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

13.8.2011 Národní výstava Moskva (Rusko)
CH. Abi Gail Nové Kasio - CW, CAC, BOS.
Moc gratulujeme a pozdravy posíláme do Moskvy naší ABI GAIL a její majitelce Lolitě !!! Děkujeme za skvělou prezentaci.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

6.8.2011 Národní výstava Legnica (Polsko), rozhodčí: Jaroslav Grunt (PL)
Tuto výstavu jsme strávili společně s Alicí a Petrem Šoltysovými, počasí nám přálo a výsledky byly také krásné. Naše "Máňuška" JCH. Kamelie Nové Kasio vyhrála v mezitřídě fen a získala V1, CWC a tím začala Šampionát Polska. Alice také vyhrála se svými pejsky a získala ještě titul nejvyšší BOB. Moc gratulujeme a už se těšíme na nějaké příště .....

Odpoledne k nám dorazila další radostná zprávička z Maďarska, kde se konala Národní výstava ve městě Papa. Náš "Šáša" JCH. Kardinal Nové Kasio s Martinou získali také ocenění V1, CAC. Moc Moc gratulujeme !!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

30.7.2011 jsme obdrželi skvělé zprávy od našich přátel z Běloruska. Pejsci z našeho chovu si opět odnesli několik prvních míst ...... King Kong Nové Kasio získal již 3x V1, Junior CAC a Nejlepší Junior a tím splnil podníky na titul JUNIORŠAMPION BĚLORUSKA !!! Majitelce Katje posíláme velké gratulace !!!!!

Dalším úspěšným je mladinký O'Clock One Nové Kasio (Ch. Juan Carlos Bakarat x Perla Phantasie Nové Kasio), který vyhrál 3x VN1, Nejlepší štěně a získal ještě 5. místo BIS PUPPY!!!! Majitelce Ekaterině moc moc gratulujeme.

Posíláme srdečné pozdravy do Minska a děkujeme za prezentaci našich odchovů !!!

 

aktualizace 17.8.2011

23.7.2011 Mezinárodní výstava Augsburg (Německo) - JCH. Kardinal Nové Kasio - V1, CAC, R. CACIB. Majitelce Martině Bašeové a našemu krásnému Šášovi posíláme veliké gratulace !!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

5 - 10.7.2011 Tyto dny jsme strávili ve Francii, v krásné Paříži s přáteli Martinou a Míšou. Konaly se zde dvě výstavy - Championat de France a World dog show 2011.

Vystavovala jsem našeho ICH. Dolce Amore du Gue de L'Adour, který si ze třídy šampionů po oba dva dny odnesl známku Výborná !

Naše mladinká dcerka Dolceho - JCH. Kamelie Nové Kasio si na Championatu de France vybojovala ocenění V1, Vítězka mladých fen!!! Radost jsme měli opravdu velikou !!!

Po absolvování dvou velmi náročných výstav nás čekala ještě překrásná prohlídka Paříže, která se nám moc a moc líbila a zde je galerie fotografií z našeho vydařeného výletu …… bylo to opravdu mooooooc krásné a máme na co vzpomínat !!!

 

 

aktualizace 18.7.2011

25.6.2011 Mezinárodní výstava Intercanis Brno (CZ), rozhodčí paní Olga Dolejšová.
O tomto víkendu jsme vystavovali na Mezinárodní výstavě v Brně, kam jsme se všichni moc těšili. Nejen na výstavu psů, ale i kočiček a také na krásné koně. Byla to krásně strávená sobota ve společnosti mého manžela, syna Aleška, kamarádky Lenky a také mých přátel Dáši, Radky a Romany. Vystavovala jsem naši Kamelii, která poprvé nastoupila do mezitřídy fen, ze které si odnesla opravdu krásné ocenění: JCh. Kamelie Nové Kasio - V1, CAC, CACIB, BOS!!!

Děkujeme paní rozhodčí za krásné hodnocení naší Kamelie, přátelům za super společnost a už se těšíme na další příště ....

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

11.6.2011 jsme obdrželi další potěšující zprávy od naší kamarádky Olgy z Magnitogorska (Rusko). Pejsek z našeho chovu - Ch, Gentle Man Nové Kasio získal na Národní výstavě v Moskvě ocenění - V1, CAC, CW, BOS, BOB a BIG !!!! Druhý den opět vyhrál a získal V1, CAC, CW, BOS !!!! Olze a Menimu posíláme velké gratulace!!!

 

aktualizace 24.6.2011

Přidali jsme nové fotky naší Kamelie Nové Kasio do její Fotogalerie.

Do Odchovů jsme doplnili dalšího šampiona - Ch. Good Bye Nové Kasio.

 

aktualizace 10.6.2011

Máme za sebou opět dva úspěšné výstavní víkendy ……

výstaviště Klatovy4.6.2011 Národní výstava Klatovy (CZ). Tuto výstavu posuzoval pan Beradze Iuza z Gruzie a počet přihlášených jedinců byl 38. Ve třídě mladých fen jsem vystavovala naši JCH. Kamelii Nové Kasio, která si ze 7 pěkných fenek odnesla hodnocení V1, CAJC, Junior BOB a v závěrečných soutěžích ještě 3. BIG Junior. Tímto splnila podmínky pro udělení titulu Český Junioršampion !!! Máme obrovskou radost, protože mladinká Kamelie získala do svých 15ti měsíců tři junioršampionáty!!! Moc děkuji panu Beradzemu za krásné ocenění naší Kamelie a přátelům Dáše, Radce a Romaně za super společnost, bylo mi s vámi moc fajn !!!

29.5.2011 - se konala Klubová výstava ČMKCHYT ve městě Želiv (CZ). Přihlášených jedinců bylo 78 a posuzovala paní Olga Dolejšová (CZ). Výstava byla velmi pěkně organizovaná se spoustou hodnotných cen a krásných pohárů. A zde jsou naše ocenění:

CH. Juan Carlos Bakarat - tř. otevřená psů - V1, CAC, Klubový šampion (z konkurence 8 jedinců)

JCH. Kamelie Nové Kasio - tř. mladých fen - V1, CAJC, Best Junior, Klubový Junioršampion (konkurence 18 fen!!!)

Poprvé na této výstavě bylo možné vystavovat ostříhané jedince. A tak jsem vzala naší milovanou "Perlušku" ICH. La Perlu Bakarat, která tuto třídu vyhrála z 6 ostříhaných fenek. Na svůj věk 7,5 roku vypadá opravdu velmi mladě a je pořád ve skvělé kondici. Velmi mě potěšilo, že se paní rozhodčí líbil i její střih, který se v této třídě hodnotil a který je mou prací … ICH. La Perla Bakarat - V1, Vítězka třídy ostříhaných fen.

A na závěr ještě náš syn Alešek vyhrál s Perlou v kategorii dětí 1. místo, radost byla velmi veliká.

Titul Klubový šampion a Klubový Grandšampion byl přiznán našemu ICH. Dolce Amore du Gue de L'Adour a Klubový šampionát získala také naše ICH. Prima Donna Nové Kasio. Celkem jsme si odváželi 9 krásných pohárů a další pěkné ceny…..

Poděkování posíláme paní rozhodčí Olze Dolejšové za krásné ocenění našich jedinců a celému klubu ČMKCHYT za krásnou výstavu, byla to nádherně strávená neděle !!! A zde je celá fotogalerie z výstavy, kterou si můžete prohlédnout, doufáme, že se bude líbit …..

 

aktualizace 24.5.2011

15.5. 2011 - Národní výstava Jelenia Góra, Polsko, rozhodčí Dorota Kuczyńska - Standello (PL)
Na této výstavě jsem vystavovala pouze naší Kamelii Nové Kasio, která si odnesla ocenění V1, Junior CAC, Junior BOB a tím splnila podmínky pro udělení titulu Junioršampion Polska!!!

Byl to moc příjemně strávený den ve společnosti paní Alice Šoltysové a mé mamky, myslím, že jsme si to moc užily a těším se zas nějaké příště.......

A zde je pár fotografií naší Kamelie.......

 

aktualizace 8.5.2011

30.4.-1.5.2011 Mezinárodní výstava Opole (Polsko)
V sobotu jsem se vydala v doprovodu mého staršího syna Luboše a jeho kamaráda Jakuba do polské Opole. Tuto výstavu navštěvujeme skoro každý rok a pokaždé nám opravdu přeje štěstí. Ani tento rok nás neopustilo ......

Přihlášených jorků bylo 70 a posuzoval pan Carlos Salas ze Španělska, tedy opět rozhodčí, u kterého jsem ještě nikdy nevystavovala. Konkurence byla opravdu velmi velká, jen ve třídě šampionu psů bylo 8 krásných jedinců !!! Vystavovala jsem našeho Dolceho a jeho dcerku Kamélii a zde jsou jejich krásná umístění ....

Jako první nastupoval do silné konkurence 8 šampionů náš Dolce Amore du Gue de L'Adour a panu rozhodčímu se opravdu moc líbil. Už při statickém posouzení obdržel překrásný posudek, ve kterém vyzdvihoval správné tři barvy tanu, krásnou hlavu, výbornou barvu, strukturu srsti a vynikající anatomii. A konečné hodnocení pro Dolceho .... V1, CWC, CACIB, BOS - splněny podmínky pro udělení titulu INTERŠAMPION!!!!

... a zde je několik krásných fotografií našeho oblíbeného Dolíčka ...

Do třídy mladých fen jsem nastupovala s jeho dcerkou Kamélií Nové Kasio, která si z konkurence 10ti fen vybojovala krásné ocenění VÝBORNÁ 2.

Radost z dosažených výsledků je nepopsatelná! Máme dalšího nového Interšampiona a o to víc to těší, že Dolcemu je teprve 2 a 3/4 roku.

Na závěr bych chtěla moc poděkovat panu rozhodčímu Carlosu Salasovi za krásné hodnocení našich jorků, mému synovi Lubošovi a Kubovi za skvělou pomoc na výstavě a kluci už se těším na nějaké příště !!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

1. - 2.5.2011 - 2x Vserosijskaja výstava Chabarovsk (Rusko)
Gratulace posíláme našemu odchovanci a jeho majitelce, kteří získali na dvoudenní výstavě super umístění.

Good Bye Nové Kasio (ICh. Dolce Amore du Gue de L'Adour x ICh. Prima Donna Nové Kasio) - 2x V1, CW, Junior CAC, Junior BOS !!! Touto výstavou dokončil JUNIORŠAMPIONA RUSKA!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Děkujeme za zaslání krásných fotek našich jedinců Kerolain a King Konga Nové Kasio, máme z nich velkou radost !!! Pozdravy posíláme majitelce Katje Litvinovej do Minska.

Kerolain Nové Kasio
King Kong Nové Kasio

 

 

 

 

 

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Velké gratulace posíláme do Běloruska naší kamarádce Katje Litvinovej k dosaženým titulům našeho Popouška, děkujeme za krásnou prezentaci a dokonalý profesionální handling Olgy Fominy !!! Děkujeme MOC !

EMOTION POUPÉE NOVÉ KASIO (Daiquiri Du Gue De L’adour x Perla Phantasie Nové Kasio) - Šampion Ruska, Šampion Běloruska, Šampion RKF, Grandšampion Ruska a Klubový Šampion Běloruska !!!

aktualizace 15.4.2011

10.4.2011 - Národní výstava Legionowo (PL), rozh. Božena Kowalska-Malitka (PL)

Tuto neděli jsme strávili s přáteli na výstavě poblíž Varšavy, cesta byla sice velmi únavná, ale za dosažené výsledky to určitě stálo. Přihlášených jorků bylo celkem 60. A tady jsou ocenění našich jedinců:

JCH. Juan Carlos Bakarat - V1, CWC a nový Šampion POLSKA!!!!
s novým Polským šampionem :o)

Kamélie Nové Kasio - V1, CAJC, Vítěz mladých.

Děkujeme paní rozhodčí za krásná ocenění našich jorků, přátelům za milou společnost a samozřejmě mojí Pétě za dokonalou péči o naše jorky, kocoura a náš domov. Díky, díky !!!

 

aktualizace 10.4.2011

Dnes přinášíme výsledky našich odchovanců z několika výstav ...

Ale nejdříve pár překrásných fotografií našeho odchovance pejska NUMBER ONE Nové Kasio. Moc děkujeme Majce a Ondrovi Duškovým a děkujeme za jejich péči, kterou Wilíkovi věnují !!! Vypadá moc krásně.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

3.4.2011 Mezinárodní výstava Berlín (Německo), rozh. Norbert Albrecht (Německo)

Kardinal Nové Kasio - Výborný 1, CAJC, Best Junior a splnil podmínky na Junioršampiona Německa!!!

Martině a Šášovi moc a moc gratulujeme, jste šikulky, super úspěch !!!

 

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

26.- 27.3.2011 - EURASIA 2011 Moskva (Rusko)

Této prestižní výstavy se zúčastnili dva pejsci z našeho chovu a získali skvělá umístění .....

26.3.2011
Good Bye Nové Kasio
- třída mladých psi - Res. Junior CAC

Emotion Poupée Nové Kasio - mezitřída psi - Výborný 3.

27.3.2011
Emotion Poupée Nové Kasio - mezitřída psi - V1, CW, CAC - Nový šampion Ruska !!!

Majitelkám a našim pejkům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci našeho chovu !!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

19.3.2011 - Národní výstava Nitra (Slovensko), rozh. Robert Kanás (SK)

Kardinal Nové Kasio - Výborný 1, CAJC

Velké gratulace posíláme do chovatelské stanice Chomutovská krása majitelce Martině Bašeové a našemu Šášovi !!!

 

aktualizace 31.3.2011 (4.4.2011 doplněny fotografie z Tuly a Katowic)

6.-7.3.2011 - Dvoudenní mezinárodní výstava MINSK (Bělorusko)

Na tuto výstavu jsme byli pozváni našimi přáteli Katjou a Olegem Litvinovými z Minsku. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsme se rozhodli, že pojedeme. A opravdu tento výlet stál za to. Po přidělení víza jsme se mohli vydat na cestu. Vše začalo již v pátek, kdy ke mě přijela kamarádka Marcela, ke které odjížděla část mé psí rodiny včetně naší Perly a jejích potomků. Mezitím jsem já dokoupala své výstaváky a balila naše věci, jako by přede mnou byla 14ti denní dovolená, auto praskalo ve švech…..

V časných ranních hodinách jsme se vydali na cestu. Do Minsku jsme dorazili až okolo druhé hodiny ráno, protože jsme 3 hodiny stáli na hranicích s Běloruskem, než jsme překročili hranice. Přivítání bylo opravdu super, stůl plný jídla a šampáňo na přivítanou s čerstvými jahodami prostě bodlo!!! Dva velké pokoje, jeden pro nás a jeden pro naše čtyřnohé miláčky - prostě nebylo co dodat. Tři hodiny spánku nebyly moc a už tu bylo nedělní ráno a první výstavní den.

V neděli posuzoval pan Karel Hořák (CZ) a naši jedinci získali tato hodnocení:

Kamélie Nové Kasio - tř. mladých - Výborná 2.
Juan Carlos Bakarat - mezitřída - Výborný 1., CAC
Ch. Dolce Amore Du Gue de L'Adour - tř. šampionů - R. CAC

Po příjezdu z výstavy jsme trochu pojedli a po jídle přijeli další přátelé a známí, no prostě to byla parta, nasmáli jsme se až mě bolelo břicho. Ve večerních hodinách jsem ještě musela vykoupat naší Prima Donnu a připravit ji na další den. Takže spánku opět moc nebylo, ale za to pondělí nám přineslo obrovské překvapení. Posuzoval pan Galiaskarov (Rusko), kterému se naši jorci moc a moc líbili a zde jsou jejich krásná ocenění ...

Kamélie Nové Kasio - tř. mladých - V1, Junior CAC, Junior Winner, Best Junior!!!
Ch. Dolce Amore Du Gue de L'Adour - V1, CAC
ICh. Prima Donna Nové Kasio - V1, CAC, CACIB, BOB, BOG a 3. místo Best in Show!!!

A zde je pár fotografií k nahlédnutí ...

Dolce Amore
Du Gue de L'Adour
Kamélie
Nové Kasio
Juan Carlos
Bakarat
Prima Donna
Nové Kasio
další fotky ZDE >>>
další fotky ZDE >>>
další fotky ZDE >>>
další fotky ZDE >>>

... a ještě finále
další fotky ZDE >>>

Moc děkuji všem rozhodčím za nádherné hodnocení našich jorků a báječnou atmosféru v závěrečných soutěžích!!! Po výstavě jsme byli pozváni na oslavu do překrásné restaurace, kde byl opět stůl plný jídla a pití, kde jsme oslavovali velký úspěch naší Prima Donny. Bylo to báječné a tak jsme zůstali až do úterý, ale všechno krásné jednou končí a tak jsme se museli rozloučit i my a vydat se na cestu domů. Katja s Olegem nás jeli doprovodit na okraj Minsku a já dostala ještě 15 nádherných tulipánů od Olega k svátku žen, který se v Bělorusku stále slaví ... vždyť bylo 8. března. Cestou domů jsme přespali u známých ve Varšavě a ve středu jsme dorazili domů. Musím poděkovat Katje a Olegovi za krásně strávené čtyři dny, za všechno co jste pro nás udělali, bylo nám s vámi moc fajn.

Nesmím zapomenout poděkovat i dalším přátelům Angelice, Věrce, Katje a Dimimu za skvělou společnost a za krásné fotografie. Kamarádce Marcelce, Pétě a celé rodině Suchánkových za opatrování naší zbylé smečky a našeho milovaného kocoura Ludvíka.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

13.3.2011 Národní výstava Tula - Rusko
CH. Expert Toute Nové Kasio - CW, CAC a Nový šampion Ruska !!! Gratulujeme a děkujeme za krásné fotograie, které fotila paní Rybina Anna.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

18.3.2011 Mezinárodní výstava KATOWICE (Polsko)

Jako již tradičně jsme se vydali na výstavu do polských Katowic, kde nám opět přálo štěstí .... Letos posuzovala paní Dorota Witkowska z Polska. Vystavovala jsem našeho Karlíka a mladinkou Kamélii. Třídy byly opravdu velmi obsazené, s Karlíkem bylo v mezitřídě psů 8 krásných jedinců a s Kamélií 12 fen ve třídě mladých. A zde jsou jejich skvělá ocenění a pár krásných fotografií, za které moc děkujeme paní Eleně Poznaňské ......

JCH. Juan Carlos Bakarat - V1, CWC, R. CACIB = CACIB!!!!

Kamélie Nové Kasio - V1, CAJC, Vítěz mladých!!!


 

aktualizace 22.3.2011

6.3.2011 - dvě národní výstavy - Moskva (Rusko)
Obrovské gratulace posíláme Lolitě a Mikušovi CH. EXPERT TOUTE Nové Kasio, kteří získali na dvou národních výstavách tato ocenění :
1. CAC, BOS, BOB - rozhodčí: Piergiorgio Lievore (Srbsko)
2. CAC, BOS, BOB - rozhodčí: Popantonova (Bulharsko)

Expert Toute Nové Kasio se stal novým Junioršampionem a Šampionem Ruska, máme velkou radost a zde je pár krásných fotografií:
Dolce Amore Dolce Amore Dolce Amore

 

aktualizace 17.3.2011

26.2.2011 Klubová výstava jorkšírských teriérů Moskva (Rusko). Této výstavy se opět zúčastnili Olga s Popouškem a opět jim přálo štěstí .... Emotion Poupée Nové Kasio - V1, CAC. Moc gratulujume majitelce Katje, skvělé handlerce Olze a samozřejmě Popouškovi. Jste šikulky!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

20.2.2011 Národní výstava Jekatěrinburk (Rusko), rozhodčí: A. S. Belkin.
Gentle Man Nové Kasio (maj. Olga Pulekha) - V1, Junior CAC. Velké gratulace posíláme do Magnitigorska Olze a našemu Menimu!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

19.2 - 20.2.2011 Dvoudenní výstava v Glauchau (Německo). Na těchto výstavách prezentovali naši chovatelskou stanici dva bratři, a to Kardinal a Kornellio Nové Kasio. A zde jsou jejich krásná hodnocení: Kardinal Nové Kasio (maj. Martina Bašeová - CZ) - V1, VDH, Junior CAC, Juniorsieger Glauchau. Kornellio Nové Kasio (maj. S. a B. Koziar - D) - V2. Oběma posíláme velké GRATULACE a přejeme mnoho dalších úspěchů !!!
Kardinal a Kornelio

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

19.2.2011 Klubová výstava jorkšírských teriérů Minsk (Bělorusko), posuzovala C. Lebret.
Emotion Poupée Nové Kasio - V1, CAC. Posíláme velké gratulace majitelce Katje Litvinovej a našemu Popouškovi !!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

13.2.2011 Minsk (Bělorusko) - 3 výstavy v jeden den.
Emotion Poupée Nové Kasio
Národní výstava, rozhodčí pan Fedorov - V1, CW, CAC
Klubová výstava jorkšírských teriérů, rozh. pan Šijan - CW, CAC, BOS, BOB, BISS !!!
Národní výstava, rozhodčí pan Azen - CW, CAC.
Gratulujeme a zdravíme do Běloruska !!!!

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

6.2. 2011 se náš "Popoušek" Emotion Poupée Nové Kasio zúčastnil dvou výstav, které se konaly ve městě Tula (Rusko) a zde jsou jeho krásná hodnocení:
Klubová výstava teriérů, rozh. pan Prozorov - CW, CAC, BOS, BOB, BIS.
Národní výstava
, rozh. pan Baužec - CW, CAC, BOS, BOB, R. BIS.

Moc Gratulujeme a děkujeme Katje a Olze za skvělou prezentaci našeho Popouška !!!

 

aktualizace 10.2.2011

5.- 6.2.2011 Mezinárodní výstava Duo CACIB BRNO s nominací na Cruft's 2012
První únorový víkend jsme si s manželem naplánovali dvoudenní výstavu, která se konala v Brně.

V sobotu se sešlo 46 jorkšírských teriérů a posuzoval pan Ing. Leoš Jančík (CZ), konkurence byla opravdu velká a bylo na co koukat. Přihlásila jsem našeho Karlíka, Dolceho a mladinkou Kamélii, na kterou jsem byla sama zvědavá, jak si povede poprvé na ringu.

Jako první nastupoval do mezitřídy psů do obrovské konkurence 8 jedinců náš Karlík, myslím, že to neměl vůbec jednoduché ………. postoupili jsme do užšího výběru těch nejlepších 4 jedinců a rozhodnutí pana rozhodčího …………….. JCH. Juan Carlos Bakarat - V1, CAC, Vítěz mezitřídy psů !!!!!

Hned po Karlíkovi nastupoval do třídy otevřené do konkurence 6 psů náš Ch. Dolce Amore, který se předvedl opravdu skvěle a ocenění pro Dolceho ………………….. Ch. Dolce Amore du Gue de L'Adour - V1, CAC, CACIB, BOS, nominace na Crufts 2012!!!
Dolce Amore Dolce Amore

Jako poslední a do největší konkurence 12ti mladých fen nastupovala naše mladinká Kamélie. Po statickém posouzení byla vybrána mezi 4 nejlepší a ve finále si ještě vybojovala svým veselým a temperamentním chozením ocenění ……………….. Kamélie Nové Kasio - V1, CAJC, BEST JUNIOR, nominace na Crufts 2012!!!! Radost jsme měli obrovskou hlavně za mladinkou Kamélii, která se uvedla do výstavního dění opravdu skvěle a o to víc to těší, protože je to fenka z našeho chovu a je dcerkou našeho Dolceho a La Perly.

V neděli posuzoval pan Iuza Beradze z Gruzie a přihlášeno bylo 40 jorkšírských teriérů. Ve třídě otevřené psů se opět podařilo vyhrát našemu Dolcemu ….. Ch. Dolce Amore du Gue de L'Adour - V1, CAC a tím splnil podmíky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION !!!!!! Mladinká Kamélie Nové Kasio si odnesla ze třídy mladých krásné ocenění - Výborná 2.
Dolce Amore a jeho dcera Kamélie Nové Kasio Dolce Amore a jeho dcera Kamélie Nové Kasio

Děkujeme moc rozhodčím panu Jančíkovi a panu Beradzemu za krásné hodnocení našich jedinců a všem, kteří jste nám poslali krásné gratulace k vítězství !!! Radost byla nepopsatelná ……………………..

 

aktualizace 3.2.2011

Děkujeme paní Jan Yvone za zapůjčení fotografie její Ch. Divine Idylle du Gue de L'Adour, která je přímou sestrou našeho Ch. Dolce Amore du Gue de L'Adour. Jsme rádi, že má náš oblíbený Dolce takovou krásnou a úspěšnou sestřičku ......... Posíláme pozdravy do krásné Francie.

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

29.1.2011 Národní výstava Moskva (Rusko), rozhodčí Eugene Saphirus (USA)
Velmi pěkně se prezentoval náš Emotion Poupée Nové Kasio, který na své první výstavě vyhrál mezitřídu psů a získal ocenění V1, CAC, nový Šampion RFOS !!! Gratulace posíláme Katje Litvinovej do Běloruska a za profesionální předvedení moc děkujeme paní Olze Fomině z Ruska. A zde je pár fotek krásně upraveného Popouška ...

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

30.1.2011 Národní výstava Moskva (Rusko), rozhodčí Kolosova (RUS) - 46 jorkšírských teriérů
Ch. Emotion Poupée Nové Kasio alias Popoušek si z nedělní výstavy odvezl ocenění nejvyšší a to: V1, CAC, Nejlepší pes plemene a titul BOB !!!!! Moc gratulujeme a přejeme další krásné úspěchy.

 

aktualizace 27.1.2011

23.1.2011 Mezinárodní výstava Trenčín - Slovensko - posuzovala paní Monika Uhlíková (SK).
V neděli jsme obdrželi radostnou novinku z výstavy v Trenčíně, které se zúčastnil náš mladinký Kardinal Nové Kasio a ve svých 10 měsících si ze třídy mladých odnesl skvělé hodnocení V1, CAJC, Best Junior !!! Naše gratulace posíláme do chov. stanice Chomutovská krása majitelce Martině Bašeové a samozřejmě i našenu oblíbenému Šášovi. Děkujeme za prezentaci a přejeme mnoho dalších skvělých úspěchů !!!

 

aktualizace 13.1.2011

S novým rokem představujeme naši novou naději, 10ti měsíční Kamelii Nové Kasio. Kamelie je fenka překrásného výrazu, pěkných barev, hedvábné srsti ale hlavně úžasného charakteru.

 


Loňské zprávy najdete TADY.